RuyaTabirleri.com

Rüyada Morg Görmek

Rüyada morg görmek, rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve değer verdiği insanlardan biri ile ilgili olarak çok kötü ve çok üzücü bir haber ya da uzun zamandan beri görmediği bir eş, dost ya da akrabalarından birinin ölüm haberini alacağına, çok büyük bir şok yaşayacağına, tüm hayatının durma noktasına geleceğine, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine ve insanlardan uzak bir yaşam sürmeye başlayacağına tabir edilir.

Rüyada Kendini Morgda Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar ve sorunlar ile karşılaşılacağına, çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, bu sebeple çok büyük stres nöbetleri geçirileceğine ve çok büyük üzüntüler duyulacağına rivayet eder.

Rüyada Morg Kapısı Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok kötü ve sıkıntılı günlerin eşiğinde olduğuna, yakın bir zamanda kötü ve büyük üzüntü verici olaylar ile ilgili haberler alabileceğine ya da iş hayatında ve aile hayatında yaşayacağı kötü olaylardan ötürü çok kötü durumlara düşebileceğine, bu sebeple attığı her adımı çok dikkatli ve uzun hesaplar sonunda atması gerektiğine, aksi takdirde çok üzüleceğine yorulur.

Rüyada Morga Girmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok kötü günler geçirdiğine, yakın bir zaman içinde çok zor durumlara düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, bu zararlardan ötürü yakın bir zaman içinde etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına ve çeşitli tartışmalar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Morga Gitmek

Çok uzun bir zamandan beri işlerinin kötü gitmesinden ötürü büyük üzüntü yaşayan rüya sahibinin, işlerini yoluna sokmak için attığı her adımda daha kötü durumlara düştüğüne işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Morg Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. zeynep (24 Ekim 2014 saat: 09:49)

  rüyamda önce kardeşimin kendisini astıgı haberi geliyor çok üzülüyoruz ağlıyoruz bn o sırada uyandım rüyada daha sonra tekrar daldıgımda devamını gördüm çok kalabalıgız ben hamur işi yapıp dağıtıcam sözde lokma niyetine ama hamurun içine et koyuyorum rüyadada hamurun içine et koyulmazki diorum kendi kendime daha sonra tkrar uyandım daldıgımdysa ttekrar rüyayı gördüm bu sefer kardeşimi morgda görüp su dökmemizi istedilker okdr kötüydükü halen etkisindeyim saçları up uzun normal ölü gibi öptü ağlıyarak buz gibiydi ağlıyarak uyan deyip o sırada uyndım ve uyumadım bida

 2. zenson (14 Eylül 2014 saat: 05:37)

  Rüyamda bir hastanenin acil odasindayım karşı sedyede oturmuş,mont giymiş bir bayan var rüyada bayan akrabam.ama yüzü pek seçilmiyor.kadının saçları açık saçlı mıydı başı kapalı mıydı farkedilmiyor.yanimda bayandan başka iki kişi oldugunu farkediyorum.onlar benim oturduğum sedyeye oturmuşlardı.birisinin ne olduğunu
  seçemedim.ama öteki mavi önlüklü temizlikçi miydi yoksa hemşire miydi bilemiyorum.mavi önlüklü bana daha yakındı.rüyada ben kendi içimden mi söylüyorum yoksa bayana mı söylüyorum bilmiyorum.söylediğim sey bizim yanına geldiğimiz kişiler bunlardı(tedavi amaçlı).sonra kişilerin niyetinin kötü olduğunu fakediyorum.tam o sırada mavi önlüklü kişi ayağımın 4. ile 5. parmağının alt tarafina iğneyi (şırınga) sertçe batırdı.ben ayıldığımda kendimi morg dolabının içinde kıyafetlerim üstümde olarak uyanıyorum.karanlık bir bölge.yardım çağrısı yapmaya çalışıyorum.elimi cebime attım ki telefonum ben de.112 yi aramaya çalışırken rüyadan uyandım.
  Ne olursunuz yardımcı olun.bir önceki ruyamda da toprak dam da bir yılanın bana acımasızca saldırdığını bana birseyler fırlattığını kuyruğu ile vurmaya çalıştığını ve beni toprak damdan evime doğru kovaladığını gordüm.

 3. aslı (08 Temmuz 2014 saat: 17:53)

  rüyamda bir yakınım vefat ediyor, biz de onu morg kapısında bekliyorduk. aramızdan bir genç (bu ünlü biriydi) aşağıya inip ölen arkdaşının yanında olmak istedi. o inince ben de merak edip arkasından morga indim. bir sürü cset vardı. ama hepsi yatakta uykuya yatar gibi uyuyor vaziyetteydi. cesetlerin hepsi erkekti.görevli doktor ölen arkadaşı yıkamakla meşguldü.. bir baktım ki hemen yanında sedyede yatan da az önce aşağıya inen ünlüydü.(ünlü bu arada buğra gülsoy.)bir baktım ki ceset canlanmış buğra gülsoyla konuşuyor.. sözde ruhları yer değiştirmiş ama yıkanırken birbirleriyle sohbet ediyorlardı. buğra gülsoyun bir ara sedye üzerinde yatar vaziyette iken havalanıp tekrar yatağa düştüğünü gördüm.. ölen kişi mezara gitmek istemediğini söylüyordu. daha sonra bir de kadın cesedi geldi morga. doktor yıkamak istemedi çünkü acelesi vardı. tabutun kapagı açıldı kadın ceseti tam yanıma düştü. tabutun içinde annesiyle babasının büyütülmüş fotoğrafları vardı. ölen kadın gençti ve köylüydü. tanıdık biriydi ama hatırlayamıyorum.onu kucaklayıp doktora verdiler.. onu da yıkamaya başladı. sonra morgun kapısında küçük sarışın bir kız çocugunun cesediyle de karşılaştım. uyuyor gibiydi. hemşire onu getirip yıkamak için ayrı bir bölüme soktu. yıkadıktan sonra çıkarken de küçük kız için bayağı ürktü dedi. ben de ölen birinin yıkanırken ürkmesine anlam veremedim. öylece bakakaldım..

 4. Halef Yılmaz (20 Mayıs 2014 saat: 00:16)

  Rüyamda babamin da içinde olduğu bir kalabalığa biraz mesafeden eşlik ediyorum. Askeri bir alanın içindeymisiz. İçeride yerde sıra sıra yatan ölüler vardı. Kadın erkek karışıktı ve kadınlar çıplaktı. Babam ve yanındakiler bir ölünün başında duruyorlar ve aynı anda birkaç kişi kusmaya başlıyor . Sonra yerde yatan iki ölünün arasına girip bende yatıyorum. Onlarla yüz yüze geliyorum ama gözleri açık bana bakıyorlar. Gözlerini kırpıp hareket ettiriyorlar . Morga benziyordu ama askeriyenin içindeydi. Babamın yanındaki kişilerin içinde bir de komutan vardı. Yakın zamanda askere gideceğim anlamı ne olabilir acaba cevap verirseniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,