RuyaTabirleri.com

Rüyada Morluk Görmek

Rüyada morluk görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir dönem içinde ulaşacağına ve çok büyük bir mutluluk ve refaha kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Vücudunda Morluk Görmek

Rüya sahibinin, ortaya koyduğu başarılı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına, herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına, uzun yıllar boyunca refah ve huzur içinde yaşayacağına ve ailesini çok huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşatacağına işaret eder.

Rüyada Bacağında Morluk Görmek

Uzun bir süreden beri çalışan rüya sahibinin, artık çok büyük bir yorgunluk hissine kapıldığına, bu yüzden hiçbir şekilde kendisine gelemediğine, yakın bir zamanda uzun bir tatile çıkıp dinlenmesi ve kendisini yenilemesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse iş hayatında verimliliğinin düşeceğine ve yaşadığı yorgunluktan ötürü hasta olabileceğine alamet eder.

Rüyada Boynunda Morluk Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok zor zamanlar geçirdiğine, bu yüzden çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok üzücü olaylar yaşayacağına, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine ve kendisine verilmiş olan bir emanete kötü gözle bakan birileri ile bir tartışma yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Morardığını Görmek

İş hayatında çok başarılı bir dönem geçiren rüya sahibinin, yaptığı işten çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Morluk Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Dilruba (26 Aralık 2014 saat: 06:10)

    Rüyamda küs olduğum abimin bir erkek çocuğu olmus 2 3 yaşlarındaydi abim hızlı ve sert bir şekilde çocuğu keselemeye basladi cocuk ağladı hala dedi .en sonunda çocuğu aldım elinden ve çocuğun kolu morarmis derisi kalkmış cok kötü bir durumdaydi :-(

  2. ela (31 Mart 2014 saat: 09:32)

    Ruyamda yasli bir kadini gördüm ben onunla samimiyim ama kim oldugunu bilmiyorum kadin sandalyede otururken ayaklarını bir sandalyeye uzatti ve dizlerini açıldı etegin altından bu arada kadın kapalı dizini gordugumde simsiyah bir morluktu kadina sordum neden dizin siyah doktora gittin mi o da bana sen bana soracagina kendi sol omuzuna bak nasıl mosmor. Ben de soyle kenardan açtım bakayım dedim kadın görünce bayıldı ben de kolonyayi getirsim kadını ayiltayim dedim kadin birden kafasini kaldirdi git bak dedi omuzuna. Gittim banyoya tuvalet pisti ciktim ordan salon gibi giris gibi bir yerde kocaman ayna vardı. Gömleği açtım omuzumda kocaman bir morluk sol tarafta oluyor bu kolumdan aşağı devam ediyor yer yer ve cilek şeklinde şişlik gordum o sirada bir erkek sesini bagirdigini duydum ve uyandim insallah hayirli bir seydir Hayır olsun hayra yoralim inşallah

  3. eda (02 Mart 2014 saat: 08:35)

    Rüyamda şu an da küs olduğum,bayan arkadaşım elindeki bardağı düşürüp kırdı ve bir süre sonra benim ağzımın içinde cam parçaları olduğunu fark ettim,tükürdükçe ağzımdan cam parçaları çıkıyordu..bir sure sonra bu camların keskin olmadığını ve su yeşili renginde çıktıklarını gördüm.. Sürekli cam parçası çıkarttım ağzımdan ve en sonunda kanlı bir cam parçası çıktı.. Sonra vücudum da morluklar ve şişlikler olmaya başladı..yorumlarsanız sevinirim…teşekkürler eda

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,