RuyaTabirleri.com

Rüyada Motor Görmek

Rüyada motor görmek rüya sahibinin çalışkanlığına ve kararlılığına delalet eder. Genel anlam itibariyle iş ve ticaret hayatını işaret eder. Rüyasında motor gören kişinin büyük hedefleri ve idealleri bulunduğu, bunlara ulaşabilmek için elinden gelen her şeyi, adabı ve ahlakı ile büyük bir tutarlılık içerisinde yapacak kapasiteye sahip olduğu yorumu yapılır.

Bu kişi çok çalışmaktan ziyade sistemli çalışma prensibi ile hem daha az zorlukla karşılaşarak hem de daha akılcıl hareket ederek, kazanç ve başarı elde etmektedir. Rüyasında motor gören kişinin yaptığı işler her zaman dişe dokunur, güzel ve iyi işlerdir diye ifade edilir.

Rüyada Motor Kullanmak

Rüya sahibinin başarılarının geri plana düşeceği hiçbir aksiliğin yaşanmayacağına ve ayağının taşa takılıp, tökezlemeyeceğine her zaman afiyette ve keyifte olacağına işaret eder.

Rüyada Motor Almak

Rüyasında motor aldığını gören kişi, nevi şahsına münhasır bir kişi ile tanışacak ve onunla sıkı bir arkadaşlık kurup, bu kişinin kendine özgü hareketleri ve konuşmaları ile ondan çok keyif alacak demektir. Rüya sahibi bu hoş arkadaş sayesinde her daim moral bulacaktır.

Rüyada Motor Kazası Görmek

Kargaşa ile gelecek olan yeniliğe delalet eder. Rüya sahibi, bazı karmaşalara sebep olacak olaylar yaşayacak, tüm programını ve planlarını zorunlu olarak değiştirecek ama uzun vadede bunun kendisine hayır getireceğini ve kendisi için isabetli olacağını görecektir.

Rüyada Bisiklet Görmek

Yanlış anlaşılmalara ve ardından gelecek olan sorunlara işaret eder. Rüya sahibi iyi niyetle yaptığı bir iş nedeni ile anlaşılamayarak, çevresindeki kişilerin tepkisini alacak demektir. Yaptığı işin güzelliği ortaya çıktığı zaman da bu kişiler tarafından yüceltilecek ve baş üstünde taşınacak duruma gelecektir. Rüya sahibi birkaç sıkıntılı günden sonra çok mutlu olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: