RuyaTabirleri.com

Rüyada Motor Kullanmak

Rüyada motor kullanmak, bereketli mala ve kazanca, yapılacak güzel amellere, zengin olmaya ve fakirlikten kurtulmaya, yolculuğa çıkmaya, bir takım tehlikelerle yüz yüze gelmeye, gönül almaya, eşi ile hoşça vakit geçirmeye, eli açık bir adama, karışık havadislere, fıtrata aykırı davranmaya, umudunu kestiği bir yerden haber alıp sevinmeye, gurbete gitmeye ve orda yerleşmeye işaret olabilmektedir.

Rüyada Motosiklet Sürmek

Bu rüya gören kişi için sevinç ve mutluluktur. Bu rüya sorunsuz geçecek bir hayata kavuşur, şöhret sahibi olur veya arzu ettiği aşk ilişkisini yaşar. Bu rüya bazen de verimli çalışmalar yapmaya işarettir. Bu rüyayı gören kimse iyi halini terk ederek yaratılışına aykırı işlerde bulunur veya doğru yoldan sapar. Bazı rüya yorumcularına göre ise motosiklet kullanmak üzüntü yaşayacağı bir olay yaşamaya, kendisini tehlikeye atmaya veya kötü insanlarla arkadaşlık kurmaya yorulabilmektedir.

Rüyasında Motorla Kaza Yaptığını Görmek

Rüyasında motor ile kaza yapan kişi işinde telafisi olmayan hatalar yaparak amirlerinden azar işitir veya elindeki malı kaybeder. Bu rüya bazen de yanlış yollara saparak kendisine zarar veren bir insandır. Hidayetten sonra sapıklığa düşmeye, hayatında bazı zorluklar yaşamaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Motor Kazası Görmek

Bu rüya, dikkatli olunmasına delalet eden bir uyarı niteliğindedir. Motor kazası gören kişi hayatını gözden geçirmeli, yaptığı yanlışları tekrarlamamalı ve çevresine karşı daha özenli olmalıdır. Motor kazası insanın işlerindeki felaketlere, yanlış arkadaşlıklar sonucu hakir duruma düşmesine, dini açıdan imanın zayıflamasına ve kulluk derecesinin düşmesine işaret edebilmektedir.

Rüyada Motor Süren Bir Kimse Görmek

Rüyada motor süren bir kişiyi görmeniz eğer o kişiyi tanıyorsanız ondan göreceğiniz kötülüktür. Bazen bu rüya hastalıklara, hilekâr bir adama, kişilerin arkasından konuşan dedikoducu bir kadına veya insanları tehlikeye atan bir kimseye de yorulabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Motor Kullanmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Hülya (11 Mart 2016 saat: 16:20)

  Ruyam da dayimin kiziyla motursiklette binip daglik yere gidiyoruz gittimiz yerler surekli yokus ve sonra dagin tepesinde duruyorum dayimin kizi benden kaciyor kacarken bakiyorum ki col gibi ama buyuk denize benzeyen yere dusuyor bende o yuzmesini bilmiyor ben kurtarim diye bende atliyorum havuza

 2. Ebru (22 Şubat 2016 saat: 06:47)

  Rüyamda bi çocuk gördüm yarış motorları varya büyük motor onunda vardı bi tane ve rengi beyazdı bi arkadaşıda vardı yanında aynı şekilde motorluydu ben dışarıda okul servisini beklerken onları görüyordum ve yanımda duruyordular bende bi tur isteyip biniyordum beyaz motora o çocukta arkama biniyordu motor büyük olduğu için kullanamadım ve indim sonra ikisi son gaz gittiler ondan sonra bende servisime gitmiceğimi söyleyip o motorlu çocuğu bekleme başladım en sonda çocuğun evine gittim ve kardeşine arattırdım onu oda gencoo ebru seni bekliyor dedi uyandım

 3. Gizem (30 Kasım 2015 saat: 16:48)

  Son model güzel bir motorsiklete biniyorum hız yapmaktan korksamda hız yapıyordum ilerde kaza yapmamak için bir tarlanın içine giriyordum 1metre kadar yokuş iniyorfum tarlaya doğru. Motoru söndürmeden tekrar tarlanın yokuşundan tam çıkacakken bi çocuk çıkıyor karşıma geri dönüyorum bunu 2 3 kere deniyorum sonra motor arızalanıyordu motoruda alıp otobüsle yola devam ediyordum ?

 4. Yunus (06 Ağustos 2015 saat: 21:59)

  Merhaba rüyamada iş yerinde fakat komutun olarak gelen biri tarafından yönetilmeye başlandım.daha sonra akşam kendisinin araçla gideceğini benim ise motosikletle gitmemi istedi Ve bende heycanla kullanmaya başladım biraz gittikden sonra kaydım ve arka lastiğim patladı ve uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,