RuyaTabirleri.com

Rüyada Motosiklet Görmek

Rüyada motosiklet görmek, rüya sahibinin zevki sefaya, rahata ve eğlenceye olan düşkünlüğüne işaret eder. Rüya sahibi sürekli olarak heyecan arayışı peşindedir ve vaktinin çoğunu kendisi gibi keyfine düşkün arkadaşları ile geçiriyor demektir. Rüyada motosiklet gören kişinin çevresi çok geniştir çünkü rüya sahibi yeni arkadaşlıklar kurmaya ve onlarla eğlenceli şeyler yapmaya bayılıyordur. Heyecan ve adrenalin adına her şeyi yapacak kadar gözü karadır.

Rüyada Motosiklet Sürmek

Nevi şahsına münhasır, kafa dengi, uyumlu ve anlayışlı bir insan ile rüya sahibi arasında bir ömür sürecek olan dostluğuna delalet eder. Bu kişi rüya sahibinin en sevdiği ve en fazla görüştüğü kişi olacaktır.

Rüyada Motosiklet Kullanmak

Rüya sahibinin hem iyi gününde hem de kötü gününde yanında olacak olan kişiye işaret eder. Bu kişi rüya sahibi ile gülecek rüya sahibi ile ağlayacak kadar vefalı ve iyi kalplidir.

Rüyada Motosiklet Kaskı Görmek

Rüya sahibinin varlığını koruma isteğine işaret eder. Rüyasında motosiklet kaskı gören kişi sahip olduğu variyetini kaybetmemek için onları güvence altına alacak ve malının güvende olduğunu bildiği için içi rahat edecektir diye tabir edilir.

Rüyada Motosiklet Çalmak

Rüya sahibinin yaşam koşullarının ağırlaşacağına ve sıkıntılı günler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi bu zor şartlardan kurtulmak için olabildiğince çaba gösterecek ve gayret edecektir.

Rüyada Motosiklet Kazası Görmek

Rüyada motosiklet kazası görmek hayatın değişmesine ve yenilenmesine delalet eder. Rüya sahibinin yaşamında bazı köklü ve güzel değişmeler yaşanacak bu değişim rüya sahibine çok iyi gelecek ve mutluluk verecektir.

Rüyada Motosiklet Almak

Rüya sahibinin güzel arkadaşlara ve dostlara sahip olmasına delalet eder. Rüyasında motosiklet aldığını gören kişinin güzel dostlar biriktirdiği benzetmesi yapılır.

Benzer aramalar: rüyada motorsiklet görmek , rüyada  motor görmek

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Motosiklet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Umut (13 Ekim 2014 saat: 03:07)

    Merhaba ben rüyamda bir yerde otururken tanıdık orta yaslarda bi abla geldi yanıma ne yapıyorsun umut dedi bende boş boş oturuyorum dedim gel benimle sana iş bulacağım dedi ve onunla gitmeye başladık sonra motorsıkletli bi grup geldi bizi alıp bır yere götürdüler sonra bizimle konuşmaya başladılar bende onlara İngilizce biliyormusunuz dedim yok dediler bana sordular sen biliyormusun evet dedim sonra onlara onların anlamadığı bir dilde küfür etmeye başladım bana sordular hangi dil bende İngilizce diye cevap verdim sonra biz ablayla çıktık onlarda biZi takip etmeye başladılar bizde deniz olan bir yere geldik hadi gemiye binelim bizi görmesinler dedi bende ya bişey olmaz bak burda benim akrabalarım var dedim onlar bizi korur abla dedim rüya bitti sonra.

  2. cengiz (27 Aralık 2013 saat: 09:35)

    bir arazide tarimla ugrasiyorum karpuz ekiyorum koyunlar ve kuzular var onlari elimdeki otlarla besliyorum eve giderken motorsiklet var bir tane ona biniyorum ama yolda arza yapıyor inip eve gidiyorum bisiklete binip geri dönüyorum motorsikleti aliyorum uyanıyorum…. simdiden tesekur ederim asik olduğum birisi var onunla bir alakasi olabilirmi acaba işin garp bir tarafi daha var yalnız ben cok asiri ruya goren birisi degilim ruyalari yılda bir yada iki sefer görmekteyim ve bu rüyalari gördüğümde önceki gün kesin cok onemli bir durum oluyor… saygılar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,