RuyaTabirleri.com

Rüyada Muayene Görmek

Rüyada muayene görmek, yaşanacak sağlık sorunlarına ve kişinin bu konuda alacağı önlemlere işaret eder. Sağlık sorunu dışında muayene görmek aynı zamanda ailevi sıkıntılara çözüm bulmak için tüm aile üyelerini bir araya toplayıp istişare etmek ve konuya kalıcı bir çözüm bulmak için çaba sarf etmek anlamına da gelir. Muayene gören yaşlı kimseler için çok hafif sağlık sorunları dışında kendilerini üzecek bir durum olmayacağına,  ailesi ve sevdiklerinin korumasında rahat bir hayat süreceklerine işaret eder. Muayene görmek iş konusunda kişinin enine boyuna düşünmeden ve mevcut şartları iyice değerlendirmeden yeni bir iş olayına girişmemesi, iş yeri açmadan önce çevresinin ve aile büyüklerinin de fikrini alması konusunda bir uyarı mahiyetindedir.

Rüyada Muayene Olmak

Rüya sahibinin çok yakın bir dostuna gözü kapalı bir şekilde güven duyduğunu ve hayatı ile ilgili çok önemli kararlarda ona danışacağını bildirir. Özellikle aile kurmak isteyen genç kişiler için eş adaylarını çevresine ve ailesine tanıştırdıktan sonra ince eleyip sık dokuyacakları bir döneme gireceklerini ve kararlarının uzun bir süre sonra vereceklerini alamet eder. Muayene olduğunu gören bekar bayanlar için karşılarına gelecek sorunlu bir kısmete işaret ettiği gibi bu kimseyle evlenildiği takdirde kişinin ömür boyu pek çok sorunla karşılaşmak zorunda kalacağını da ifade eder.

Rüyada Muayene Etmek

Kendisini bir başkasını muayene ederken gören kişiler insanlara üstten bakan, sahip olduklarıyla övünen ve para konusunda sürekli hava atan kişilerdir. Her şeyi bildiklerini iddia eden kimseleri işaret eden rüya bu kişilerin ömür boyu sevilmeden,  saygı duyulmadan, yalnız bir şekilde yaşayacaklarına da alamettir.

Rüyada Muayene Görmenin Psikolojik Yorumu

Muayene gören kimseler kendileri ile ilgili her konuda kılı kırk yalan, hastalık hastası olan ve sürekli gereksiz kuruntular içinde bulunan, çevresine de sürekli endişeli halleri nedeniyle rahatsızlık veren kimselerdir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!