RuyaTabirleri.com

Rüyada Mücevher Görmek

Rüyada mücevher görmek, büyük kısmettir, şans ve bereket kapılarının açık olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin her istediğine kavuşacağı, lüks içinde yaşayacağı ve hiçbir zaman para sıkıntısı çekmeyeceği ile yorumlanır. Bolluk içinde, keyifle yaşanacak uzun ve sağlıklı bir ömre işaret eder. Rüyada mücevher gören kişinin geleceği parlaktır, ileride hayatı şimdikinden çok daha güzel olacak demektir. Kişinin yaşam standartları çok yüksek olacak, kimsede olmayan imkânlara sahip olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Mücevher Bulmak

Rüyada mücevher bulmak, rüya sahibinin eline geçecek olan dünya malına işaret eder. Kişi, çalışmasına gerek kalmadan mal varlığı edinecek ve bir yandan çok şaşıracak bir yandan da çok mutlu olacaktır. Bu durum rüya sahibi için sürpriz bir gelişmedir diye yorumlanır.

Rüyada Mücevher Hediye Almak

Rüya sahibinin yüzünü güldürecek hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, bu nedenle de kişinin Allah’a şükredeceğine işaret eder. Kişi, çok beklediği bir haberi alıp çok sevinecek, bu haber iş hayatını da iyi yönde etkileyerek kazancının artmasını sağlayacaktır.

Rüyada Mücevher Takmak

Rüyada mücevher takmak, rüya sahibinin rütbesinin artacağına, işinde en yetkili kimse olacağına ve son sözü söyleme hakkına sahip olacağına işaret eder. Kişi, üstün başarıları ile işinde en iyisi olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Mücevher Çalmak

Rüyada mücevher çalmak, rüya sahibinin hak yolundan ayrılarak, büyük hatalara ve günahlara bulaşacağına, içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına işaret eder.

Rüyada Mücevher Kutusu Görmek

Rüya sahibinin bir iş teklifi alacağına ve görüşmeye gideceğine delalet eder. Kişinin iş başvurusu yaptığı bir yerden olumlu dönüş alarak, mülakat için çağrılacağı şeklinde tabir edilir. Bu iş rüya sahibine hayır getirecek ve işinde çok başarılı olabileceği fırsatlar sunacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!