RuyaTabirleri.com

Rüyada Mücevher Görmek

Rüyada mücevher görmek, büyük kısmettir, şans ve bereket kapılarının açık olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin her istediğine kavuşacağı, lüks içinde yaşayacağı ve hiçbir zaman para sıkıntısı çekmeyeceği ile yorumlanır. Bolluk içinde, keyifle yaşanacak uzun ve sağlıklı bir ömre işaret eder. Rüyada mücevher gören kişinin geleceği parlaktır, ileride hayatı şimdikinden çok daha güzel olacak demektir. Kişinin yaşam standartları çok yüksek olacak, kimsede olmayan imkânlara sahip olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Mücevher Bulmak

Rüyada mücevher bulmak, rüya sahibinin eline geçecek olan dünya malına işaret eder. Kişi, çalışmasına gerek kalmadan mal varlığı edinecek ve bir yandan çok şaşıracak bir yandan da çok mutlu olacaktır. Bu durum rüya sahibi için sürpriz bir gelişmedir diye yorumlanır.

Rüyada Mücevher Hediye Almak

Rüya sahibinin yüzünü güldürecek hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, bu nedenle de kişinin Allah’a şükredeceğine işaret eder. Kişi, çok beklediği bir haberi alıp çok sevinecek, bu haber iş hayatını da iyi yönde etkileyerek kazancının artmasını sağlayacaktır.

Rüyada Mücevher Takmak

Rüyada mücevher takmak, rüya sahibinin rütbesinin artacağına, işinde en yetkili kimse olacağına ve son sözü söyleme hakkına sahip olacağına işaret eder. Kişi, üstün başarıları ile işinde en iyisi olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Mücevher Çalmak

Rüyada mücevher çalmak, rüya sahibinin hak yolundan ayrılarak, büyük hatalara ve günahlara bulaşacağına, içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına işaret eder.

Rüyada Mücevher Kutusu Görmek

Rüya sahibinin bir iş teklifi alacağına ve görüşmeye gideceğine delalet eder. Kişinin iş başvurusu yaptığı bir yerden olumlu dönüş alarak, mülakat için çağrılacağı şeklinde tabir edilir. Bu iş rüya sahibine hayır getirecek ve işinde çok başarılı olabileceği fırsatlar sunacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mücevher Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. oya erdinc (06 Şubat 2014 saat: 08:05)

    rüyamda kalabalık bir yerde masada oturuyorum karşımda eşim var büyük beyaz elmas veya pırlanta taşlı bir yüzük var elimde kırmızı bir mücevher kutusuna koyuyorum siyah çantama koyuyorum çantada kağıt paralar var kuymcuya gidip tekrar parasını sorucam diyorum büyük bir otobüse biniyorum içinde tanıdıklar var sa nki tatile gidiyorlarmış otobüsü durdurup iniyorum onlarla birlikte sayfiye kasabasına gelmişiz çantamda yüzük duruyormu diye bakıyorum sonra havuz kenarındayımakşam olmuş camlı bir yer var içinde ışık yanıyor benim dükkanımmış çalışan bayan elemanım içinde eşim içerden bana doğru geliyor bembeyaz takım elbise giymiş saçına kadar bembeyaz ışıl ışıl parlıyor önce kızgın gibi yanıma gelince yumuşuyor ben çok üzgün duruyorum işlerimle ilgili sıkıntım var ayrıca birde erkek bebek görüyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,