RuyaTabirleri.com

Rüyada Müdür Görmek

Rüyada müdür görmek çok hayırlı şekillerde tabir edilmez. Rüya sahibi için tatsız olaylar ve iç açıcı olmayan haberler olarak değerlendirilir. Hayatın ters yönde gitmesine, işlerin bozulmasına, aksilik üstüne aksilik, terslik üstüne terslik, şansızlık üstüne şansızlık yaşanmasına işaret eder.

Rüya sahibinin hem iş hayatında hem de normal hayatında bazı karışıklıklar ve içinde çıkılamayacak hale gelen olaylar yaşanacaktır. Bu rüya, kişinin hayatının zor ve sıkıntıyla geçecek olan tarafına delalet eder. Rüya sahibi bu süreçte pek çok uğursuzluk yaşayacaktır. Geçim sıkıntısına düşecek, hanesinde kıtlık olacak ve başında kara bulutlar dolanacaktır.

Rüyada Müdür Olduğunu Görmek

Gerçek hayattaki gibi hayırlı ve güzel bir olay değildir. Rüya sahibinin her şeyden, işi de dâhil olmak üzere çok sıkılmış olduğuna ve bunalımlı günler geçireceğine tabir edilir. Rüyasında müdür olduğunu gören kişi, yılların birikimi nedeni ile bunalmış ve mutsuz olmuştur bu nedenle de bir süre kafasını dinlemeye ihtiyaç duyacaktır.

Rüyada Müdür ile Tartışmak

Rüya sahibinin mutsuz olduğuna delalet eder. Rüya sahibi istediği hayatı değil de kendisine layık görülen hayatı yaşamak zorunda olduğu için oldukça mutsuzdur. Yapmak istediği şeyleri yapamadığı için kafası sürekli bunlarla meşgul ve doludur.

Rüyada Müdür Yardımcısı Görmek

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan küçük bir tartışma ya da krizdir fakat fındık kabuğunu doldurmayacak kadar küçük ve değersizdir. Rüya sahibi küçük bir ağız dalaşı yaşayabilir.

Rüyada Müdür Odası Görmek

Zorluk ve sıkıntı yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibi için yakın gelecekte yaşanacak olan tatsızlık ve sorundur. Bu sorunlar arka arkaya gelecek ve hepsi birbirini tetikleyecektir. Rüya sahibinin iş yerinde yaşadığı sorun, aile hayatında yaşanacak diğer sorunu da beraberinde getirecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,