RuyaTabirleri.com

Rüyada Müdür Görmek

Rüyada müdür görmek çok hayırlı şekillerde tabir edilmez. Rüya sahibi için tatsız olaylar ve iç açıcı olmayan haberler olarak değerlendirilir. Hayatın ters yönde gitmesine, işlerin bozulmasına, aksilik üstüne aksilik, terslik üstüne terslik, şansızlık üstüne şansızlık yaşanmasına işaret eder.

Rüya sahibinin hem iş hayatında hem de normal hayatında bazı karışıklıklar ve içinde çıkılamayacak hale gelen olaylar yaşanacaktır. Bu rüya, kişinin hayatının zor ve sıkıntıyla geçecek olan tarafına delalet eder. Rüya sahibi bu süreçte pek çok uğursuzluk yaşayacaktır. Geçim sıkıntısına düşecek, hanesinde kıtlık olacak ve başında kara bulutlar dolanacaktır.

Rüyada Müdür Olduğunu Görmek

Gerçek hayattaki gibi hayırlı ve güzel bir olay değildir. Rüya sahibinin her şeyden, işi de dâhil olmak üzere çok sıkılmış olduğuna ve bunalımlı günler geçireceğine tabir edilir. Rüyasında müdür olduğunu gören kişi, yılların birikimi nedeni ile bunalmış ve mutsuz olmuştur bu nedenle de bir süre kafasını dinlemeye ihtiyaç duyacaktır.

Rüyada Müdür ile Tartışmak

Rüya sahibinin mutsuz olduğuna delalet eder. Rüya sahibi istediği hayatı değil de kendisine layık görülen hayatı yaşamak zorunda olduğu için oldukça mutsuzdur. Yapmak istediği şeyleri yapamadığı için kafası sürekli bunlarla meşgul ve doludur.

Rüyada Müdür Yardımcısı Görmek

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan küçük bir tartışma ya da krizdir fakat fındık kabuğunu doldurmayacak kadar küçük ve değersizdir. Rüya sahibi küçük bir ağız dalaşı yaşayabilir.

Rüyada Müdür Odası Görmek

Zorluk ve sıkıntı yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibi için yakın gelecekte yaşanacak olan tatsızlık ve sorundur. Bu sorunlar arka arkaya gelecek ve hepsi birbirini tetikleyecektir. Rüya sahibinin iş yerinde yaşadığı sorun, aile hayatında yaşanacak diğer sorunu da beraberinde getirecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Müdür Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Nurcan (17 Kasım 2014 saat: 23:18)

  Merhabalar rüyamda işten çıktığım yere tekrar girmeye çalışıyorum ancak yerime alınan bayanla çalışmam istemiyorum nasıl göndereceğiz diyorum müdürüme
  Sonra müdürüm bana 1 ekmek veriyo beyaz ama ben o ekmeği yiyorum ancak içini yemiyorum müdür soruyo neden yemiosun diye bende ekmek içi sevmem diyorum daha sonra neresi olduğunu göremediğim 2 erkek ama takım elbiseli yüzlerini göremedim ellerinde üzüm var dallarıyla beraber siyah beyaz karışık üzümler ellerinde sarkıtıyolar kimse yemioo daha sonra inanılmaz büyüklükte ağaç gövdesi görüyorum ama sadece ne kadar büyük diorum sona uyandım. Yorumlarsanız sevinirim tşk.

 2. hicret (11 Ekim 2014 saat: 23:21)

  İyi akşamlar, öncelikli olarak böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkür ediyorum

  Şuan Kıbrısta bir otelde çalışıyorum, ama rüyamda köyümdeydim ve yokuş bir yoldan inecekken yolları suyun kapladığını gördüm. Sel olacaktı yavaş yavaş ÇAMURLU SARI RENKLİ sular yola taşıyordu. Yokuşun aşağısında Çalıştığım otelin Eğitim ve kalite müdürünü gördüm, işten çıkmıştı (MESAİSİ BİTMİŞTİ.)ve normalde kıbrıs’ta çalışıyor ve burda kalıyor ama benim rüyama göre evi benim köyümde ve bu yolun aşağısında sol tarafta bir klübedeymiş. Ben onu uyarıyorum, sel gelecek o evde kalmanız tehlikeli isterseniz bizim evimizin üst katında kalabilirsiniz.diyorum. ondan sonra bir bakıyorum, eğitim ve kalite müdürü,bizim evin ikinci katında koltukta yatıyor, ben soruyorum üşüyorsanız üzerinize başka bir örtü vereyim. diyorum, o yok diyor. Aynı odada yere döşek sermişiz eşim ve bende yatıyoruz. hepimizin üzeri beyaz çarşafla örtülü.

  uyandığımda çok kasvetliydim. Yorumunuzu merakla bekliyorum. Hayırlısı olsun :)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,