RuyaTabirleri.com

Rüyada Müdür Olmak

Rüyada müdür olmak, hayırlı haberler almak ve sevinç duyulacak övgülere mazhar olmak manasındadır. Çalışma hayatı için hedeflerin tutturulacağı güzel bir döneme girileceğini haber veren rüya emeklerin meyvesini toplama zamanının geldiğini, üst düzey yönetici olmak için hiçbir engel kalmayacağını da ifade eder. Rüya sahibinin gireceği bir sınavı başarıyla sonuçlandırmasının ardından başka bir birimde göreve geçeceğini, işinde parmakla gösterilen ve her yaptığı insanların diline düşen biri haline geleceğini de müjdeler. Müdür olduğunu gören kişinin kısmeti kapanmaz ve rızkı her daim çok olur. Allah korkusu olan, merhametli, yoksullara el uzatan biri olunduğu için sevap hanesinin de çoğalacağını bildiren rüya, muradına ermenin, her mutluluğu vaktinde yaşamanın da habercisidir.

Rüyada Fabrikada Müdür Olmak

Kalabalık bir fabrikada müdür olan kişinin gerçek hayatında sorumlulukları artar ve başka insanları fikirleriyle yönlendirir. İyi bir hitabete sahip olmanın, iletişimin güçlü olmasının da alameti olan rüya kariyer konusunda hiçbir zorluğun kalmayacağını, rüya sahibinin Allah’tan istediği ne varsa hepsini elde edeceğini de tabir eder. Kendi yağında kavrulan kimselerin zamanla açılan kısmetleri ve şansları sayesinde mal varlıklarını artıracak kadar zengin olacaklarını, eğitimleri sayesinde fark yaratacaklarını ve zorlukları atlatıp artık hayatı daha keyifli şekilde yaşayacaklarını da delalet eder.

Rüyada Resmi Dairede Müdür Olmak

Girilen devlet sınavlarında üstün başarı almak, işsizlik sorununu çözmek, gelirini yükseltmek ve zenginleşmek demektir. Hayat boyu garanti altında yaşamanın alameti olan rüya kişinin sevdiği insanla rahat bir evlilik yapacağını, erken yaşta evini barkını kurup feraha kavuşacağını, kişisel zevklerine zaman ve para ayıracak kudrete erişeceğini de bildirir.

Rüyada Müdür Olmanın Psikolojik Yorumu

Bulunduğu noktanın kendisini temsil etmediğini, hayattan istediklerini alamadığını ve hak ettiğini bulamadığını düşünmenin ifadesi olduğu gibi, kararlılık ve kudret gibi kişisel özelliklerin de ifadesidir. Kendini doğru temsil eden zeki insanların çalışma hayatında gösterdikleri azmin tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!