RuyaTabirleri.com

Rüyada Müftü Görmek

Rüyada müftü görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta yapılacak işler ve ortaya konacak projelerde atılım yapmak ve başarı kazanmak için iş hakkında deneyimli ve bilgili birinden yardım ve destek alınacağına delalet edilir. Alınacak destek ile büyük çalışmalara ve büyük başarılara imza atılacağına tabir edilir.

Rüyada müftü görmek, rüyayı gören kişinin, hayatında önemli gelişmelerin olacağına ve çok güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna işaret eder.

Rüyada Müftü Olduğunu Görmek

Rüyada müftü olduğunu görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatta başına gelecek olaylar karşısında verdiği kararları hızlı ve doğru şekilde uygulamakta sorun yaşadığına ve bu yüzden birçok fırsat kaçırdığına delalet eder. Aynı zamanda, bundan sonra ele geçecek fırsatların kaçmaması için daha iyi düşünüp daha hızlı karar vermek gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Kadı Olduğunu Görmek

Rüyada kadı olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işlerde ve ortaya koyacağı çalışmalarda çok büyük zarara uğrayacağına ve büyük sıkıntı ve belalar ile karşılaşacağına yorulur. Aynı zamanda, uzun bir süre boyunca bağımlılık yaratacak bir durum ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Şeyhülislam Görmek

Rüyada şeyhülislam görmek, iş hayatında sıkıntılı bir döneme girildiğine, çok zor günler yaşanacağına ve işsiz kalmak gibi bir durum ile karşı karşıya kalınacağına yorumlanır.

Rüyada Adalet Sarayı Görmek

Rüyada adalet sarayı görmek, aile hayatında ve iş hayatında can sıkacak ve baş ağrıtacak sorunlar ile ve belalar ile başa çıkmak zorunda kalınacağına delalet edilir. Aynı zamanda, aile hayatında, iş hayatında ve sosyal hayatta çok güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine ve büyük gelişmelerin ve başarıların çok yakında olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin, yaşadığı endişelerden uzaklaşması gerektiğine de yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!