RuyaTabirleri.com

Rüyada Muhabbet Görmek

Rüyada muhabbet görmek, farklı yorumlara vesiledir. Keyifli muhabbet görmek kişiye sevinç verecek, esenlik sağlayacak güzel haberler almaya, dertlerden uzak bir yere gidileceğine, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan rüya sahibinin huzurlu olacağına alamettir. Sevilmeyen biri ile muhabbet görmek ise duyulacak kötü sözlere veya kişinin aile saadetine gölge düşürecek bir dedikoduya maruz kalınacağına tabir edilir.

Rüyada Arkadaş ile Muhabbet Etmek

Başa gelen bir zorluk karşısında kişinin dostları ile dayanışma içinde sorununa çözüm bulacağına, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine işarettir. Geçici rahatsızlıklara veya aksiliklere de tabir edilen rüya, dürüstlükten ödün vermeden yaşanacağına, maddi olanakların artacağına ve kısmetli biri olunacağına da yorumlanır.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

Kalabalık ve neşeli ortamlara girileceğini, bekarlar için çok iyi anlaşacakları ve ortak hedefler belirleyecekleri güzel bir ilişkinin başlayacağını, gelecek güzel, keyifli, sağlıklı günleri, herkesin desteklediği bir iş kurmayı tabir eder. Kafeste muhabbet kuşu görmek ise kişinin istediği başarıya ulaşmak için henüz şartların müsait olmadığını, bazı kararlar almadan önce ailesiyle konuşmasının hayırlı olacağını bildirir.

Rüyada Alaycı Muhabbet Etmek

Günaha meyilli bir yaşam süren rüya sahibinin inancında zayıflamalar olacağına ve özellikle hak yolunda gitmek yerine, yoldan çıkarak yasa dışı işlere meyledeceğine alamet eder. Kişinin yaşayacağı olumsuzluklara karşı bir ikaz olarak görülmesi gereken rüya, bir an önce kendisine çeki düzen vermesi gereken rüya sahibinin tövbe ederek, yeniden düzgün bir hayat yaşamaya çalışması gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Muhabbet Görmenin Psikolojik Yorumu

Herkesle iletişim kurmaya çalışan rüya sahibinin yanlış anlaşılması nedeni ile içten içe kendisini yiyip bitirdiğini, ifade sorunu yaşaması yüzünden de içine kapandığını işaret eder. Yalnızlık duygusundan korkan ve kalabalıkta kendisini emniyette hisseden kişilerin ruh hallerini sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,