RuyaTabirleri.com

Rüyada Muhallebi Görmek

Rüyada muhallebi görmek, rüya sahibinin şansının çok büyük bir şekilde açılacağına ve iş hayatında karşılaşacağı sorunlardan çok rahat ve hızlı bir şekilde kurtulacağına tabir edilir. Aynı zamanda, daha önce çok kez yapmış olunmasına rağmen eş, dost ve akrabalardan borç alınarak işle ilgili eksikliklerin ve sıkıntıların çözüleceğine işaret eder.

Rüyayı gören kişinin, çok rahat ve güzel bir şekilde mutlu günlere erişileceğine bu sebepten bir anda çok büyük sorunların çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Muhallebi Yapmak

Rüyada muhallebi yapmak, başı belaya girmiş, maddi ya da manevi açıdan sıkıntılı ve insanlardan çare bekleyen kişilere yardım eli uzatılacağına ve işin bu kısmının sorunların çözümü için ilke edinilip sürekli hale getirilmesine yorumlanır.

Rüyada Muhallebi Pişirmek

Rüyada muhallebi pişirmek, aile hayatındaki insanlarla mutlu olmaya ve ötürü farklı bir ad konulmasına yönelikti. Eş dost ve akrabaya yardım edilmesinden dolayı çok büyük zarara girileceğine ve işlerin sekteye uğramasına ve aile sorunlarının çözülecek sorunların ilk sırasına taşınmasına işaret eder.

Rüyada Muhallebi Yemek

Rüyada muhallebi yemek, rüyayı gören kişinin, işlerinin ve kazandığı paranın, yaptığı işlere bağlı olarak sürekli olarak artacağına ve kısmetinin açılıp iş hayatında yüksek bir mevkiye geleceğine işaret edilir.

Rüyada Muhallebicide Buluşmak

Rüyada muhallebicide buluşmak, üzüntülü ve stresli günlerin bittiğine ve sevinçli, mutlu ve huzurlu günlerin çok yakında olduğuna ve en kısa süre içinde çok huzurlu ve mutlu ve sevinçli olunacağına tabir olunur.

Rüyada Sütlaç Görmek

Rüyada sütlaç görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı işlerden ya da çalışmalardan çok büyük paralar kazanacağına ve bu sayede kendini daha başarılı, daha hoşgörülü ve aklı başında biri olarak görüp insanlara tanıtacağına işaret edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!