RuyaTabirleri.com

Rüyada Muhasebeci Görmek

Rüyada muhasebeci görmek, rüyayı gören kişinin, bir iş için birlikte hareket ettiği ancak daha sonra dolandırıcı ve hilebaz biri olduğu ortaya çıkacak olan kişiden çok büyük bir zarar ve ihanet göreceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine alamet eder.

Aynı zamanda, yapılan işlerin düzenini kaybetmesinden ötürü çok büyük zararların yaşanacağına ve işlerin toparlanması için uğraşan rüya sahibinin yakın bir zaman içinde maddi olarak sıkıntıya gireceğine işaret eder.

Rüyada Muhasebeci Olmak

Uzun bir zamandan beri iş hayatı ile ilgili sorunlar yüzünden bir türlü gerekli patlamayı gerçekleştiremeyen rüya sahibinin, tüm kaynaklarını kullanarak sorunlarını çözmeye çalışacağına, bazı talihsizliklerin yaşanması, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına delalet eder.

Rüyada Muhasebeci Olduğunu Görmek

Rüyada muhasebeci olmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, yaşadığı birçok sıkıntı verici olaydan sonra çok büyük üzüntüler yaşanacağına, her geçen gün sorunların artacağına ve büyük endişe duyulacağına ve büyük sorunlar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Muhasebe Görmek

Rüyayı gören kişinin, birçok sıkıntı ve sorun ile başa çıkmak zorunda olduğuna, iş hayatında yapacağı atılımların kısmen zarara sebep olacağına, bu yüzden daha dikkatli ve tekrar tekrar düşünerek adım atması ve hareket etmesi gerektiğine aksi takdirde daha büyük sorunlar yaşayabileceğine alamet eder.

Rüyada Muhasebe Müdürü Görmek

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri çalıştığı işyerinde çeşitli sorunlar yaşayacağına, büyük sıkıntılar içine gireceğine, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine ve iş arkadaşlarından destek görmediği için onlarla arasının açılacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!