RuyaTabirleri.com

Rüyada Muhtar Görmek

Rüyada muhtar görmek, düzenbaz, hilebaz, arsızlıktan kaçınmayan, yolsuzluğa ve dolandırıcılığa meyilli, kendisinden kimseye hayır gelmeyeceği gibi insanların malına, mülküne göz diken ve başkalarının sırtından geçinmeye çalışan bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu rüya aynı zamanda, rüyayı gören kişinin tüm neşesinin, keyfinin ve rahatının bozulacağı olaylar yaşanacağına, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına işaret eder.

Rüyada Muhtar Olduğunu Görmek

Rüyada muhtar olduğunu görmek, rüya sahibinin öfkesine yenik düşmemesi gerektiğine, aksi takdirde hem maddi hem de manevi anlamda zarar edeceğine delalet eder. Kişinin sinirlerine hâkim olması ve kontrolü eline alması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Belediye Başkanı Görmek

Rüyada belediye başkanı görmek, her gün insanlarla uğraşmak zorunda olan ve onlarca kişiye laf anlatmak yükümlülüğünde olan bir kimse ile tabir edilir. Kişinin, ekmeğini bu işten kazandığına yorulur. Aynı zamanda gönlü de eli de bol bir kimseye tabir edilir.

Rüyada Müdür Görmek

Rüyada müdür görmek, rüyayı gören kişi için, karamsarlık, hayal kırıklığı, kafa karışıklığı ve belirsizlik olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin özellikle de kariyeri açısından zor günler geçireceğine ve başarılı olacağı işlere bir türlü cesaret edip soyunamayacağına delalet eder.

Rüyada Müdür Yardımcısı Görmek

Rüyada müdür yardımcısı görmek, moralin bozulmasına neden olacak bazı haberler alınacağına ve nahoş sözler işitileceğine delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin bazı kişilerle arasının bozulacağına, anlaşmazlıkların baş göstereceğine ve sinirlerin gerileceğine yorulur.

Rüyada Şef Görmek

Rüyada şef görmek hayırlara delalet eder. Kişinin hayatının en güzel ve en şanslı olacağı günlerin yaklaştığı anlamına gelir. Rüya sahibinin geleceğinin parlak, şansının ve kısmetinin açık, başarıya giden tüm yolların da temiz olduğuna tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: