RuyaTabirleri.com

Rüyada Mühür Görmek

Rüyada mühür görmek, rüya sahibinin, resmi bir işi yapmak, bir çalışmayı gerçekleştirmek ya da bir amacı yerine getirmek için yetkili ilan edildiğine delalet eder. Gelecekte gerçekleştirilmek istenen büyük planlara ve yüksek hedeflere yorumlanır. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çevresi tarafından güvenilir, saygın ve dürüst bir insan olarak bilindiğine işaret eder.

Rüyada Mühür Basmak

Rüyada mühür basmak, girişilen işlerde çok iyi hesap yapılarak ve doğru hareket edilerek çok büyük miktarlarda para kazanmaya ve bu istikrarı devam ettirmeye çalışmaya yorumlanır.

Rüyada Mühürlü Belge Görmek

Rüyada mühürlü bir belge görmek, rüya sahibinin, kendisine vaat edilmiş olan bir isteğinin en kısa sürede yerine getirileceğine ya da rüyayı gören kişinin bir başkasının isteğini yerine getirmesine yorulur.

Rüyada Mühür Verildiğini Görmek

Rüyada kendisine mühür verildiğini gören kişinin, resmi kurumlarla ilgili bir işte ya da bir kurumda çalışacağına yorulur. Kendi işi olan birisi için, yaptığı işin getirisinin artacağına ve bu sayede mal ve mülkte meydana gelecek artışa delalet edilir.  Aynı zamanda, bekâr bir kişinin, aşk hayatında yaşanacak olumlu bir gelişmenin ardından tanışacağı hayırlı bir kısmetle hayatını birleştirmesine işarettir.

Rüyada Mührünün Kaybolduğunu Görmek

Rüyada mührünün kaybolduğunu görmek, yapılacak işlerde sorun yaşanacağına ve hastalıklarla karşı karşıya kalınacağına yorulur.

Rüyada Mühürdar Görmek

Rüyada mühürdar görmek, rüya sahibinin etrafındaki kişilerden kaynaklanan ve hayati tehlikesi olan sorunlarla başa çıkmak zorunda kalacağına ve bu durum karşısındaki dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Aynı zamanda, sorunlarla başa çıkabilmek için sabırlı olunmasına ve çok çalışmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Çamur Üzerine Mühür Basmak

Rüyada çamur üzerine mühür bastığını gören kişinin, insanlar arasında saygınlığının ve güvenilirliğinin artacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mühür Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Dilek (02 Aralık 2015 saat: 09:19)

  Deniz’in ortasında çok büyük eski zamandan kalma üzerinde büyük harflerle yazılar bulunan çok değerli olduğunu söylüyorlar kayalardan büyük mühürmüş ve cumhur başkanı da orda benimle konuşuyo açıklama yapıyo mühürle ilgili yorumlarsanız sevinirim

 2. Berrak (12 Ekim 2015 saat: 10:40)

  2 tane gordugum ruyadan bahsetmek istiyorum:

  1- Disarida yuruyorum ve bir anda camurdan bir muhur belime yapisiyor. Ben cikariyorum ve ne olduguna dair bakiyorum
  sonra onu yere atiyorum. Ve sanki belimde bir mignatizim varmis gibisince tekrar hizli bir sekile belime yapisiyor.Ben tekrar atiyorum. Ve o camurdan olan muhur tekrar yapişiyor. Sonra annem cikarmaya calisti ve cikardigni dusunuyorum lakin pekte emin sayilmam.

  2- Ben annem ve komsumuz ruya icerisinde “tanidigmiz” bir bayani ziyaret ediyoruz
  Guzel evi var. Komsumuz annemi tabiri caizse yerin dibine sokmaya calisiyor. Annemde ona sevmedigi sozlerde bulunuyor
  O sirada ben anneme destek cikip komusumuzu uzmekte basariyorum. Sonra pisman oluyorum. Ve “gercekten” yaptigi iyilikleri sayiyorum o ruyada.

 3. Çiçek (15 Mayıs 2015 saat: 07:23)

  Ruyada bana büyükdün küçüyü doğru 3 tane yeşil rengli, kiymetli taşdan mühür verildi. En büyük mühürün içinde İsa peygamberin annesinin kucagında resmi vardı. Canamazımı serib mühürleri üst-üste qoyub üzü kıbye doğru dua etmeye başladım.

 4. fatma bayrak (23 Aralık 2014 saat: 17:20)

  Ben esimden hamileyken ayrildim kizim 3 aylik mahkemem var ocakta dna istiyi kizima bu gece ruyamda devlet kizimi muhurledi ne ben nede onlar alamiyo kizimi sonra muhtar bana 3 tane degisik muhur veriyo murekkebe basip veriyo cebime koyum Kayinvalidemde kardesleri kayinpederim tartisiyoz otobusler goruyom feraceler goruyom bide camurda yuruyom kosuyom ama ustum batmadi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,