RuyaTabirleri.com

Rüyada Mühür Görmek

Rüyada mühür görmek, rüya sahibinin, resmi bir işi yapmak, bir çalışmayı gerçekleştirmek ya da bir amacı yerine getirmek için yetkili ilan edildiğine delalet eder. Gelecekte gerçekleştirilmek istenen büyük planlara ve yüksek hedeflere yorumlanır. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çevresi tarafından güvenilir, saygın ve dürüst bir insan olarak bilindiğine işaret eder.

Rüyada Mühür Basmak

Rüyada mühür basmak, girişilen işlerde çok iyi hesap yapılarak ve doğru hareket edilerek çok büyük miktarlarda para kazanmaya ve bu istikrarı devam ettirmeye çalışmaya yorumlanır.

Rüyada Mühürlü Belge Görmek

Rüyada mühürlü bir belge görmek, rüya sahibinin, kendisine vaat edilmiş olan bir isteğinin en kısa sürede yerine getirileceğine ya da rüyayı gören kişinin bir başkasının isteğini yerine getirmesine yorulur.

Rüyada Mühür Verildiğini Görmek

Rüyada kendisine mühür verildiğini gören kişinin, resmi kurumlarla ilgili bir işte ya da bir kurumda çalışacağına yorulur. Kendi işi olan birisi için, yaptığı işin getirisinin artacağına ve bu sayede mal ve mülkte meydana gelecek artışa delalet edilir.  Aynı zamanda, bekâr bir kişinin, aşk hayatında yaşanacak olumlu bir gelişmenin ardından tanışacağı hayırlı bir kısmetle hayatını birleştirmesine işarettir.

Rüyada Mührünün Kaybolduğunu Görmek

Rüyada mührünün kaybolduğunu görmek, yapılacak işlerde sorun yaşanacağına ve hastalıklarla karşı karşıya kalınacağına yorulur.

Rüyada Mühürdar Görmek

Rüyada mühürdar görmek, rüya sahibinin etrafındaki kişilerden kaynaklanan ve hayati tehlikesi olan sorunlarla başa çıkmak zorunda kalacağına ve bu durum karşısındaki dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Aynı zamanda, sorunlarla başa çıkabilmek için sabırlı olunmasına ve çok çalışmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Çamur Üzerine Mühür Basmak

Rüyada çamur üzerine mühür bastığını gören kişinin, insanlar arasında saygınlığının ve güvenilirliğinin artacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!