RuyaTabirleri.com

Rüyada Mülakat Görmek

Rüyada mülakat görmek, mesleki başarının, gelişmenin ve ilerlemenin önemli oranda artacağına, elde edilen nasibin artacağına ve tüm engellerin ortadan kalkacağına delalet eder. Yeni gelişmeler olacağı anlamına gelir ve kişinin elde edeceği üstün başarıları ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına alamet eder. Hayır olarak kabul edilir. Şansın döneceğine yorulur.

Rüyada Mülakata Girmek

Zor olanı başarmaya, güçlükleri aşmaya, imkanların artmasına, makamın ve maaşın yükselmesine, kariyerin ilerlemesine rivayet edilir. Önemli görevleri ifşa etme yeteneği göstermeye bu sayede daha yetkin, donanımlı ve yetkili kimse konumuna getirilmeyi hak etmeye tabir edilir.

Rüyada Mülakatı Geçmek

İşinde terfi almak şeklinde değerlendirilir. Çok çalışmanın karşılığını almaya, meslek yaşantısında değer görmeye, layık olduğu noktaya getirilmeye, bu sayede maddi güç ve öz güven elde etmenin yanında rahatlık bulmaya ve gururlanmaya rivayet edilir.

Rüyada Mülakat Sınavına Girmek

Gelecekle ilgili büyük hedeflerin, planların, hayallerin ve amaçların olduğuna delalet eder. Aklına kazanmayı koymuş ve bu doğrultuda hiçbir engel, zorluk tanımayan, yılmayan bir kez olsun vazgeçmeyi düşünmeyen kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada İş Başvurusu Yapmak

Kazanç getirecek yatırımlar yapmak için yeni yollar bulmaya ve yeni olanaklar edinmeye, bu doğrultuda çalışmaya ve proje üretmeye yorulur. Ticaret hayatına atılmak ve iş büyütmek demektir. Amaca nail olmak için koşturmak, yorulmak ve nefes tüketmek anlamına gelir.

Rüyada İş Görüşmesine Gitmek

Yarınlar için isabetli adımlar atmaya, doğru kararlar almaya, yeni işlere atılmaya bu sayede geleceği güvence altına almak için harekete geçmiş olmaya tabir edilir. Emeklilikte ve yaşlılıkta rahat etmek, evlatlara ve torunlara iyi bir şeyler bırakmak için çok çalışmaya, çabalamaya, fedakarlık yapmaya ve bunun için daha fazla kazanç elde etmenin yollarını aramaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mülakat Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Abdullah (28 Ekim 2015 saat: 15:38)

  rüyamda mülakat sınavına girdim. 3 soru soruldu 1. soruyu anlayamadım diger 2 soruyu da cevaplayamadım. mülakatı yapan elendiğimi söyledi ancak ben ısrar edip bir soru daha sormasını söyledim 4. soruyu sorarken evin tabanını mor renge boyuyordu ve adam soruyu tamamlayamadan ben uyandım

 2. Bulen (23 Haziran 2015 saat: 01:42)

  rüyamda bir iş görüşmesindydim.yetkili kişi kadındi.bir kızla görşme yapıyrdu bende odadaydim dinliyor ve sıranın bana gelmesini bekliyordum. Orda bir çocuk bağırıyordu kimse susturamiyordu ben bağırıp susturdum. Sonra bana kızmaya başladılar.

 3. ismail (18 Mayıs 2015 saat: 01:43)

  Merhaba;
  Öncelikle saygilarimi sunarim. Mesleğinizin devam eden yillarinda da başarılar dilerim.
  Rüyamda; eski okulumun (lise) 9. Sınıflarından bir tanesinde son dönemde basvurdugum ve mulakatina girdiğim bir is yerinin yeniden mulakatina giriyorum, sonucunu inanilmaz şekilde olumlu olmasini istediğim bir is durumu, sinifa giriyorum cam kenarinda cama paralel bir masa var masanin cam tarafinda 2 bayan oturuyor bir tanesi sol tarafinda bas kosede ben 2 bayanin karsisinda bayanlar solumda bas köşede oturan bayan sol arka caprazimda kalacak sekilde oturuyorum bir diger bayan ( 4. ) benim karsimda oturuyor adi Aylin karar mercii Aylin hanim… is görüşmesini bitiyoruz olumsuz diyor dunya basima yıkılıyor cok uzuluyorum ve sonra bir sekilde birilerinin yanına giderek tekrar Aylin hanimla konusarak olumlu yanita cevirmeye calisiyorum ve sanirim hatirladigim kadariyla sonunla olumlu diyorlar. O mutlulukla uyandim. Bugünden beri aklimda bu ruya.
  anlami hakkında bilgilendirirseniz cok sevinirim.

 4. Yonca (17 Mart 2015 saat: 04:22)

  Rüyamda bir kız arkadaşımla birlikte iş görüşmesine gidiyordum ve işe alınıyordum eve dönmek için metroya doğru yürümeye başladık ve yolu bir türlü bulamadık bir ara sokağa girdik iki tane çarşaflı kadın karşımıza çıktı ben korktum ve besmele çektim ve bunlar çıldırdı birden üç harfli olduklarını Anladık ve nas sûresini okumaya başladım fakat hiç etki etmedi ben okudukça daha çok delirdiler ve o Sırada yasini hatırlamaya çalışıyordum aniden ananem belirdi ve yasinden bir ayet okudu ve çok etkili oldu aniden bir oda da belirdik o iki Kadınla beraber kıyafetlerim vardı bir koltuğun üstünde benden onları istediklerini söylediler bende onların olabileceğini yalnız birtanesin arkadaşıma ait olduğunu ve onu almak istediğimi söyledim onlarda zaten bildiklerini ve o kazağı istemediklerini söylediler onu aldım ve uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,