RuyaTabirleri.com

Rüyada Mum Görmek

Rüyada mum görmek genel anlamı ile insanlığa faydası olan ulvi ve yüce kimselere delalet eder. Bu kişiler bazen aydın din adamları olup, insanların gönül gözünü açmalarına ve vicdanlarını geliştirmelerine katkı da bulunur, bazen bilim alanında aydınlanmış olan bilim adamları olup, insanlara bilimden ve ilimden faydalanmalarını gösterir.

Rüyasında mum gören kişi, tıpkı bir mum gibi etrafına ışık saçıp, bilgisiz kişilerin yolunu aydınlatır, düşkünlere el uzatır onları karanlıktan aydınlığa çıkarır, bilgisiz kimseleri bilgileri ışığında güzelleştirir. Rüyada mum görmek sadece bu şekillerde yorumlanmaz elbette. Başı dertte ve sıkıntıda olan kimselerin çareler bulmalarına, mutsuzların mutluluğa kavuşmalarına, tehlikede olanların güven bulmasına işaret eder.

Rüyada Mum ve Şamdan Görmek

Rüyada mum ve şamdanı bir arada görmek, çiftlerin uyumuna ve ağız tadı ile geçinmelerine yorulur. Bu iki nesnenin birlikteliği hane içine giren ekmeğin, boğazından geçen aile bireyleri için ana sütü gibi ak olması anlamına gelir.

Rüyada Mum Yaktığını Görmek

Rüyasında mum yakan kişinin bir dileği vardır ve mum yakması dilek tutması anlamına gelir. Rüya sahibinin mumun yandığını görmesi dileğinin mutlaka gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Mum Üflemek

Rüyada mum üflemekte şer görülür. Rüya sahibi mum üflediğini gördüğü vakit, çok sevdiği bir kimsenin acısını yaşayacak ve bu acıyla sınanacak diye yorumlanır.

Rüyada Mum Işığı Görmek

Rüya sahibinin etrafındaki insanların kültürlü ve çağdaş insanlar olduğu ve bu kimselerin rüya sahibine de faydası olacağı anlamına gelir.

Rüyada Türbede Mum Yakmak

Rüya sahibinin herkes için dilediği ortak bir temenniye delalet eder. Rüya sahibi karanlıklardan kurtulmak ve aydınlık günler yaşamak için insanların yüzünü bilime çevirmeleri ve bu yoldan hiç ayrılmamaları yönünde dilek tutacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mum Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Leman (24 Nisan 2014 saat: 07:24)

    Merhaba! bugun bır ruya gordum, evimin tabanının altını kaldırıram ve orda bir sürü altın kupeye benzeyirler ama üzük kimi parmaqıma takdım. sora dahada kaldırdım coklu kücük büyük kırmızı mum lar vardı ve sıyah rengli küçük böçekle sanki onlar hepsini ora toplamışdılar , kendi kendime dedim keşke rahatsız etmeseydim sora bu böcekler beni isırmaqa başladılar. ve uyandım ben cok hergun rüya gorürem bazan bundan cok sıkılıram ama barışmışam başka carem yok zaten. Herşey ücün teşekürler.

  2. durusu (22 Ocak 2014 saat: 01:25)

    Merhaba ben evli bir hanımım gördüğüm rüyayı yorumlarsanız sevinirim dün gece rüyamda bir binanın önünde sanki küçük bir pazar kurulmuş gibi bir sürü sey vardı ben elime bir kaç tane güğüm aldım bunları kollarımın arasına aldım sarılır gibi tutmaya çalıştım sonra ellerim boşken okul yada hastane gibi olan o boş binanın merdivenlerinden yukarı doğru çıktım sanırım en üst kata çıktım küçük bir odaya geldim elektirikler gitti şamdanlı bitmek üzere olan bir mumu yakmaya çalıştım ama çakmak sadece cıngı çıkarıyordu yanmadı mumu yakabildimmi hatırlamıyorum o sırada görümcemin sesini duydum orda uyuyordu ve uykusunda sayıklıyordu hayatta olan bir akrabamızın ruhuyla konustuğunu söylüyordu korktum ve ona bir kaç kez adıyla seslendim uyanması için.Aynı rüyada yine bir apartmanın önünde gördüm kendimi yanımda annemler var ev bakıyormuşuz burada oturamam ben sevmedim burayı diyorum ordan bir kadına müstakil ev sevdiğimi kendi oturduğum yerinde öyle gibi olduğunu söylüyorum bana biraz uzakta olan deniz kıyısında müstakil bir evi gösteriyor bak o ev kiralık diyor gidiyoruz ev eski odaları yok büyük bir ev değildi yerlerine falan bakıyorum beğenmiyorum bir çekyata oturduk çekyatın arkasındaki beşiği gösteriyor bir kız bak diyor beşikte var senin evindekinden güzel diyor gerçek hayatımda çocuğumuz yok bizim.Yine aynı rüyada annemin bir kadına tüfekle ateş ettiğini gördüm yerlerde kar var öyle diz boyu değil topraklı yerde var kadının yanına gidiyorum vurulmuş karnından yardım ediyorum kadın ayağa kalkıp yürüyor başka birine tutanarak vurulduğu yerden beyaz bişeyler çıkmış yere dökülmüş bu kadar.Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,