RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Münakaşa Etmek

Rüyada münakaşa etmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında aşmakta zorlanacağı engellerle karşılaşacağına ancak azmi ve sabrı ile bu engelleri kolay ve hızlı bir şekilde aşarak hayatını düzene sokmayı başaracağına ve sıkıntıları çözeceğine delalet eder. Ayrıca, iş hayatında yaşanan bir sorunun çözümü için açılmış bir davadan başarı sağlanmasına tabir edilir.

Rüyada Zıtlaşmak

Rüyada zıtlaştığını gören kişinin, yapacağı işler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok zengin olacağına ve daha sonra gönül işlerine ağırlık vererek çok mutlu ve huzurlu bir gönül ilişkisi yaşayacağına işaret edilir.

Rüyada Ağız Kavgası Etmek

Rüyada ağız kavgası ettiğini gören kişinin, çok iyi, yardımsever ve cömert biri olmasından ötürü çekemeyen kişiler ve düşmanlar tarafından hakkında dedikodu çıkartılıp isminin lekelenmek istenmesine ve bu yüzden rüya sahibinin, sıkıntıya girerek büyük bir üzüntü yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Ağız Kavgası Yapmak

Rüyada ağız kavgası yapmak, rüyayı gören kişi, haksızlığa uğramışsa eğer, hakkını aramak ve sorunlarını çözmek için hatalı ve yanlış yollara başvurduğuna delalet edilir. Ayrıca parasal konulardaki sıkıntılardan ötürü çok fazla düşünmesinin sağlığında sorunlara neden olacağına tabir edilir. Manevi konularda yapılan ağız dalaşı, rüya sahibinin, ortaya çıkan sorunlar karşısında kızgınlığını kontrol etmekte zorluk yaşadığına yorulur.

Rüyada Ağız Kavgası Etmek

Rüyada ağız dalaşı yapmak, rüyayı gören kişinin, eş, dost ve akrabalarına karşı saygı çerçevesi içinde hareket etmediğine ve bu kişilerin üzüntü duymasına sebep olacağına tabir edilir.

Rüyada Küçük Bir Çocukla Ağız Kavgası Etmek

Rüyada küçük bir çocukla ağız kavgası etmek, rüya sahibinin, yaptığı işlerde ve gerçekleştirdiği çalışmalarda kendisini çekemeyenlere, rakiplerine ve düşmanlarına üstün olacağına ve her zaman her konuda galip geleceğine delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,