RuyaTabirleri.com

Rüyada Mürdüm Rengi Görmek

Rüyada mürdüm rengi görmek, mevki ve makama işaret ettiği gibi, kişi için büyük bir sürprizle beraber gelen değişimin habercisidir. Mürdüm rengi gören kişinin hem yaşayışı değişir hem de maneviyatında derinlik elde eder. Yaşanan olaylara, dünyaya, hayata ve her canlıya bakış açısının değişeceğini, daha ulvi amaçlar peşinden gitmek suretiyle öncesine göre daha dikkatli, daha sevap dolu, günahtan uzak bir hayat kurulacağını tabir eder. Mürdüm rengi bekar kimseler için ince eleyip sık dokuduklarını ancak kalplerine göre bir eş bulacaklarını da müjdeler. Evliliklerde hem kız, hem de erkek bebek sahibi olmak, ikiz çocuk dünyaya getirmek anlamına gelir. İş hayatı için yükselmeyi işaret eden rüya maddi zenginliğin, konforlu bir hayatın, doğa ile vakit geçirecek olmanın da delaletidir.

Rüyada Mürdüm Rengi Elbise Görmek

Mürdüm rengi elbise bayanlar için kendilerine ömür boyu sadık kalacak ve çok sevecek bir eşe sahip olmak, maddi sıkıntı yaşamamak demektir. Evli bayanlar için hamile olduklarının müjdesi, çocuklarının başarılı sınav sonucunu öğrenmek şeklinde yorumlanabilir. Mürdüm rengi elbise kişinin kendisine ait küçük de olsa bir işyeri açacağını ve buradan güzel paralar kazanacağını, parasının bereketli olması sonucunda borçlarından da kısa sürede kurtulacağını bildirir.

Rüyada Mürdüm Rengi Boya Görmek

Asil ve yalnız bir hayat sürüleceğine yorumlanan rüya, eşi vefat etmiş yahut ayrılık yaşamış kişilerin uzunca bir müddet tek başlarına yaşayacaklarını ve kendilerini inançlarına adayacaklarını, yeni hobiler edinerek yalnızlıklarının tadını çıkaracaklarını ifade eder. Güçlü bir kişiliğin habercisi olduğu gibi, aynı zamanda kimseye minnet etmeden yaşamayı önemseyen kişilerin iktidarlarında biraz acımasız kararlar alabileceklerini de vurgular.

Rüyada Mürdüm Rengi Görmenin Psikolojik Yorumu

Güçlü bir sosyal kişilik olunduğunu bildiren rüya, kişinin yaşam koşullarına uygun şekilde hayatını sürdürdüğüne ve gerektiğinde katı kurallar koymaktan insanları hayatından çıkarmaktan geri kalmadığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: