RuyaTabirleri.com

Rüyada Mürekkep Görmek

Rüyada mürekkep görmek, rüya sahibinin etrafında dost gibi görünen düşmanlarının olduğuna ve bu kişilerin rüya sahibinin arkasından kuyusunu kazdıklarına, yaptıkları işleri baltaladıklarına ve hakkında yalan yanlış şeyler söyleyerek dedikodusunu yaptıklarına delalet eder. Aynı zamanda, bu kişilerin yapacakları şeyler ve kuracakları tuzaklar karşısında dikkat edilmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Mürekkep Döküldüğünü Görmek

Rüyada mürekkep döküldüğünü görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta yapılacak hatalar yüzünden zarara uğranacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi, ekmeğini yazı yazarak kazanıyorsa geçiminin daha zor bir hale geleceğine yorulur.

Rüyada Siyah Mürekkep Görmek

Rüyada siyah mürekkep görmek, uzun zamandır beklenen hayati bir haberin en kısa zamanda geleceğine delalet eder. İş hayatında yüksek mevkilere gelmeye de işaret eder. Aynı zamanda, maddi durumda ortaya çıkan hatalı işlemlere yorulur.

Rüyada Birisine Mürekkep Vermek

Rüyada birisine mürekkep verdiğini görmek, iş hayatındaki ya da sosyal hayattaki bir arkadaşın bulunduğu işte yükselmesine yardım etmeye işarettir.

Rüyada Kırmızı Mürekkep Görmek

Rüyada kırmızı mürekkep görmek, uzak bir yola giden sevgilinin bir daha dönmeyeceğine delalet eder. Aynı zamanda, alınan bir haber üzerine yola çıkıp sorunları çözmeye yorumlanır.

Rüyada Mürekkep Şişesi Görmek

Rüyada mürekkep şişesi görmek, rüya sahibinin, aile bireylerinden ya da iş arkadaşlarından birinin yaptığı hayatı görmezden gelmesine, ortaya çıkan sorunları bertaraf etmesine ve hatayı yapan kişiyi korumasına delalettir.

Rüyada Mürekkep Balığı Görmek

Rüyada mürekkep balığı görmek, rüya sahibinin istemeye istemeye girdiği bir işten zarar görerek çıkacağına ve bu yüzden maddi ve manevi olarak kayba uğramamak için iş hayatında doğru karar vermesi gerektiğine yorumlanır. Aynı zamanda, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına ve uzun bir süre mutlu ve huzurlu olunacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: