RuyaTabirleri.com

Rüyada Mürekkep Görmek

Rüyada mürekkep görmek, rüya sahibinin etrafında dost gibi görünen düşmanlarının olduğuna ve bu kişilerin rüya sahibinin arkasından kuyusunu kazdıklarına, yaptıkları işleri baltaladıklarına ve hakkında yalan yanlış şeyler söyleyerek dedikodusunu yaptıklarına delalet eder. Aynı zamanda, bu kişilerin yapacakları şeyler ve kuracakları tuzaklar karşısında dikkat edilmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Mürekkep Döküldüğünü Görmek

Rüyada mürekkep döküldüğünü görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta yapılacak hatalar yüzünden zarara uğranacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi, ekmeğini yazı yazarak kazanıyorsa geçiminin daha zor bir hale geleceğine yorulur.

Rüyada Siyah Mürekkep Görmek

Rüyada siyah mürekkep görmek, uzun zamandır beklenen hayati bir haberin en kısa zamanda geleceğine delalet eder. İş hayatında yüksek mevkilere gelmeye de işaret eder. Aynı zamanda, maddi durumda ortaya çıkan hatalı işlemlere yorulur.

Rüyada Birisine Mürekkep Vermek

Rüyada birisine mürekkep verdiğini görmek, iş hayatındaki ya da sosyal hayattaki bir arkadaşın bulunduğu işte yükselmesine yardım etmeye işarettir.

Rüyada Kırmızı Mürekkep Görmek

Rüyada kırmızı mürekkep görmek, uzak bir yola giden sevgilinin bir daha dönmeyeceğine delalet eder. Aynı zamanda, alınan bir haber üzerine yola çıkıp sorunları çözmeye yorumlanır.

Rüyada Mürekkep Şişesi Görmek

Rüyada mürekkep şişesi görmek, rüya sahibinin, aile bireylerinden ya da iş arkadaşlarından birinin yaptığı hayatı görmezden gelmesine, ortaya çıkan sorunları bertaraf etmesine ve hatayı yapan kişiyi korumasına delalettir.

Rüyada Mürekkep Balığı Görmek

Rüyada mürekkep balığı görmek, rüya sahibinin istemeye istemeye girdiği bir işten zarar görerek çıkacağına ve bu yüzden maddi ve manevi olarak kayba uğramamak için iş hayatında doğru karar vermesi gerektiğine yorumlanır. Aynı zamanda, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına ve uzun bir süre mutlu ve huzurlu olunacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mürekkep Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. demet (06 Temmuz 2014 saat: 15:10)

    Birçok odadan oluşan büyük bir çalışma ofisindeyiz (eşimin işyeriymiş) hemen önünde büyük bir havuz var(havuzla bina arasında hiç boşluk yok, işyeri zemininden elini havuza sokabiliyorsun). Eşimin arkadaşı birsürü deniz canlıları getirip havuza bırakmış, onların içinden kerevitlerin ayıklanması gerekiyormuş ve sonra onları alıp gidecekmiş. Bunun için eşimden yardım istemiş. Kendimi ve eşimi görüyorum, arkadaşı da orada ama onun yüzünü görmüyorum. Havuza bakıyoruz ve çok çok büyük mürekkep balığına benzeyen çok uzun ve birsürü kolları ve büyük başı,gözleri olan bir canlı görüyoruz.Ben çok korkuyorum. Çünkü havuzun içine girip ayıklama yapacaklar ve havuza girerlerse bu yaratğın kolları ile onlara dolanıp boğabileceğini düşünüyorum. Eşim birşey söylemiyor ama o da endişeli gözüküyor. Havuza girmemesi için çok dil döküyorum. Önce beni uzaklaştırmak istiyor, ilgimi başka şeylere çekmeye çalışıyor;diğer küçük deniz canlılarından birini eline alıp bana gösteriyor.Bu el büyüklüğünde yassı bir deniz kabuğu gibi. İçindeki etli kısmı kazıyor, bir parça kendi yiyor, biraz da bana veriyor.Biraz çiğniyorum, pek tadı yok.Derken o öğürerek yediklerini çıkartıyor, ağzından çıkanlar canlı ve sıçrayarak çıkıyorlar.Biz buna gülüyoruz; ben demek ki bunları pişirmeden yememek gerek diye düşünüyorum.Sonra yine asıl konuya dönüyoruz ve büyük yaratığı, havuzdan çıkartmak konusunda ikna oluyor ve arkadaşı ile konuşuyor. Nasıl yapıyorlarsa zar zor o yaratığın boynundan tutuyorlar ve havuzdan dışarı çekiyorlar. Şimdi görünen sadece başı ama sudakinden daha değişik.Çok güzel bir indigo mavi renkli ve kadife gibi tüyleri var. Büyük gözlerinin üstündeki tüyler sürme çekilmiş gibi kahverengi. Aslında çok güzel ama çok korkuyorum, çünkü saldırgan ve ellerinden kurtulmaya çabalıyor. Bu bir ejderha diye düşünüyorum. Kafasını odalada doğru uzatıyor. Kapının arkasına kaçıyorum ve kapıyı kapatmaya çalışıyorum ama kafası tam arada, bir hamle daha yapsa ağzı ile beniyakalayacak ve kapı kapanmıyor …. o sırada korkuyla uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,