RuyaTabirleri.com

Rüyada Muşamba Görmek

Rüyada muşamba görmek, rüyayı gören kişinin arkadaşlık, dostluk ve iş yapacağı kimseleri deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyarak seçmesi gerektiğine aksi takdirde hayal kırıklığına uğrayabileceğine, manevi olarak çökmekle kalmayacağına maddi olarak da büyük zorluklar yaşamak zorunda kalacağına delalet eder. Bu rüya bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin yeni bir mülk daha edineceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Mavi Muşamba Görmek

Rüyayı gören kişinin aile içinde huzurunun ve saadetinin yerinde olacağına, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, aile bireylerinin birbilerine karşı her zaman saygılı olacaklarına, sevgiyle bağlı kalacaklarına bu olumlu durumun da onun başarılı olmasına vesile olacağına delalet eder.

Rüyada Naylon Görmek

Rüyayı gören kişinin gelecekle ilgili olarak çok önemli projeleri olduğuna, büyük beklentiler, hedefler ve amaçlar taşıdığına ve bu doğrultuda hareket ettiğine delalet eder. Rüya sahibinin yaşamın ciddiyetinin farkında ve bilincinde olduğuna, zamanını en doğru şekilde kullanmayı ve ileride büyük işler yapmış olmayı hedeflendiğine rivayet edilir.

Rüyada Branda Görmek

Çok hayırlı ve makbul bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin şifa ve derman bulacağına, rahata ereceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, esenliğe kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Çadır Görmek

Rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu, özlemini çektiği ve eksikliğini hissettiği bir şeye kavuşacağına, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına ve artık ölse bile gözünün açık gitmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin çok istediği bir şeyin kendisine Allah tarafından nasip edileceğine delalet eder.

Rüyada Tente Görmek

Rüyayı gören kişinin sevdiklerine karşı çok bağlı olduğuna sürekli olarak onları kollayıp gözetlemeye çalıştığına ve onlara zarar gelmemesi için çabaladığına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!