RuyaTabirleri.com

Rüyada Musevi Görmek

Rüyada Musevi görmek, borcuna sadık eşe dosta, kişiye her daim yardımcı olacak ve gönülden bağlı kalacak bir arkadaşa yorumlanır. Rüya sahibinin hayatı boyunca yanlış yapmasına engel olacak ve müsaade etmeyecek yakın akrabalara yorumlanır. Kişiye hakkı olan bir malın ya da mevkinin iade edileceğine yahut itibarına geri kavuşacağına yorumlandığı gibi, kendisine vaktinde haksızlık etmiş insanların gelip özür dileyeceklerini bildirir. Hayat boyu vefalı insanlarla karşılaşmak demek olduğu gibi, makam sahibi olmaya da yorulur. Musevi bayan görmek, zeki bir kadınla evlenmek, eş sayesinde her işi kolaylamak ve karşılıklı anlaşarak yaşamak demektir. Musevi erkek görmek ise kudretli olmaya, verilen kararlarda yanlışa düşmemeye ve her zaman akıllıca, mantığı ön planda tutarak hareket etmeye tabir edilir.

Rüyada Musevi Olmak

Bir mevki değişikliği anlamında olduğu gibi, çalışılan işte yeni bir göreve atanmak yahut daha önce bilgi sahibi olunmayan bir konuda araştırma yapmak demektir. Yenilik, yenilenme gibi tabirleri de vardır. Yeni bir iş veya yeni bir şehirde yaşamaya başlamak demektir. Musevi olduğunu gören kişi hayatı sorgular ve aklına yatmayan hiçbir şeyi kabul etmez. Bilime inanmak, mantık dışı davranmamak ve aşırı duygusallıktan uzak durmak demektir. Bu rüyayı gören kişiler kimsenin hakkını yemeyen, empati yeteneği gelişmiş kişiler olurlar ve rakiplerinin adımlarını önceden tahmin edecek önseziye sahiptirler.

Rüyada Musevi Kilisesi Görmek

Haksızlıkların üstesinden gelmek, kendisine kalan bir mirası dava yoluyla almak ve sonunda rahat ermek demektir. Rüya sahibi için geçmişten gelen ve gösterilen tüm çabaya rağmen sonuçlanmayan bir davanın sona ereceğini, menfi kararlar çıkacağını da müjdeler. Gönülden istenen ne varsa, edilen duaların zamanla gerçek olacağını, rüya sahibinin herkese iyi davranmasının ve iyilik yapmasının mükafatını hem bu dünyada, hem de ahiret hayatında alacağını ifade eder.

Rüyada Musevi Görmenin Psikolojik Yorumu

Kuvvetli bir karaktere sahip olmak demek olduğu gibi, farklılıklara tahammül gösterildiğini, kimseyi inancıyla, yaşamıyla veya düşünceleriyle yargılamayan rüya sahibinin haksızlığa dayanamadığını işaret eder. Doğruluktan şaşmayan, her zaman bildiği gibi yaşayan kimselerin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!