RuyaTabirleri.com

Rüyada Muska Bulmak

Rüyada muska bulmak, kişi için ömür boyu sağlık konusunda sıkıntı yaşamayacağı anlamına gelir. Hasta birinin rüyasında muska bulduğunu görmesi ise beklenmedik bir anda bulacağı şifaya alamettir. Evinde huzursuzluk olan veya geçimsiz bir eşe sahip olan kişiler ise daha sakin bir hayat sürmeye başlarlar. Geçimsizlik sıkıntısının ortadan kalkacağına ve kişinin maddi konularda rahat edeceği bir döneme girip, borçlarını da rahatlıkla ödeme fırsatı bulacağına yorumlanır. Kişinin çok büyük bir şansa sahip olup, tüm dileklerini gerçekleştirebileceği fırsatlara kavuşacağını da bildirir. Muska bulan kişi bekarsa duaları kabul olur ve çok iyi kalpli, hayırsever bir kimse ile evlenir. Sürpriz gelişecek olayların kişinin lehine olacağını ve yaşamdan hak edilen her şeye kavuşulacağını tabir eder.

Rüyada Muska Görmek

Muska görmek duruma göre farklı yorumlanır. Kişi kendi üstünde muska taşıyorsa bu korunduğu anlamına gelir ve inancının, manevi dünyasının gücü ile her zaman korunaklı bir yaşama sahip olduğunu bildirir. Evinde ortalık bir yerde muska görmek ise yeni tanınan bir kimseden görülecek iyiliğe, hastalar için de çok uzak memleketlerde hastalıklarına iyi gelecek tedaviler için bulunacaklarına yorumlanır. Elinde muska tuttuğunu gören kişinin duaları gerçek olur ve adağı varsa yerine gelir. Başka birinin üstünde muska görmek ise, tehlikeli bir kimse ile tanışılabileceğine, herkese fazla güvenmeden, tedbirli bir şekilde hareket edilmesine uyarıda bulunur.

Rüyada Muska Takmak

Ruhsal açıdan kişinin kendisini çok iyi hissedeceği gelişmeler yaşayacağına ve mevcut sıkıntılarının artık ona zarar vermeyeceğine, düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına ve kötülüklerden korunacağına alamet eder. İslami açıdan da kişinin dileklerinin, dualarının kabul göreceği müjdesini veren rüya hayırlara vesiledir.

Rüyada Muska Bulmanın Psikolojik Yorumu

Dini konularda kafa karışıklığı yaşandığına ve kişinin gerçek hayatı ile manevi hayatı arasındaki bağı bir türlü düzene sokamayıp, her konuda arada kaldığına, çelişkileri nedeni ile üzerinde baskı hissettiğine yorumlanır.

 

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Muska Bulmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Ahmet (14 Ekim 2016 saat: 02:03)

  Ruyamda karşımda yüksek sayılabilicek bilicek bi duvar vardı önde bi ağaç cam ağacına benziyordu bi bayan eli ağacın dibindeki topraktan 2 adet muska çıkardı ve açık renkli bi bez torbaya toprakla beraber koydu ve ağzını bağladı muskalar torbanin içinde hareket ediyolar di

 2. Eda (07 Kasım 2015 saat: 23:12)

  Ruyamda Muska buldum yatağımin altında tam da yatmaya hazırlanıyordum sonra bu muskayi kesin benim hakkımda saçma sapan şeyler söyleyen biri koymuştur diye düşündüm o kişinin yanına gittim bana koymadigini neden koyacağıni söyledi sonra onun yanından ayrıldım ve muskayi bu sefer basucumda buldum üzerinde anlayacağım şeyler yaziliydi ve okudum sonra uyuyamadim ve adı deniz olan bir arkadaşımı yanındaki kişiden kıskandigimi gördüm normalde kıskançlık yoktur bende sabah uyandigimda kendimi tuhaf hissettim.

 3. Sevda mutlu (27 Ekim 2015 saat: 13:33)

  Tam olarak detailina kadar nasil ruya basladi bi evdeyiz bizim evde olabilir birden biri muska konusu acildi.
  Ve aramaya basladim didik didik duvarlarin kagitlarini soküp bakmaya basladim her yer muska doluydu ortalik dolmustu duvarda sakli once bir sonra uc bi arada 7-8 muskada vardi.. Anlami ney?
  Gunlerdir zaten sikintim var dokunsalar aglicam ehliyetimi omur boyu kaybetmek uzeriyim bunun sikintisi beni aldi devletden her an mektup gelcek diye korkarak bekliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,