RuyaTabirleri.com

Rüyada Muska Bulmak

Rüyada muska bulmak, kişi için ömür boyu sağlık konusunda sıkıntı yaşamayacağı anlamına gelir. Hasta birinin rüyasında muska bulduğunu görmesi ise beklenmedik bir anda bulacağı şifaya alamettir. Evinde huzursuzluk olan veya geçimsiz bir eşe sahip olan kişiler ise daha sakin bir hayat sürmeye başlarlar. Geçimsizlik sıkıntısının ortadan kalkacağına ve kişinin maddi konularda rahat edeceği bir döneme girip, borçlarını da rahatlıkla ödeme fırsatı bulacağına yorumlanır. Kişinin çok büyük bir şansa sahip olup, tüm dileklerini gerçekleştirebileceği fırsatlara kavuşacağını da bildirir. Muska bulan kişi bekarsa duaları kabul olur ve çok iyi kalpli, hayırsever bir kimse ile evlenir. Sürpriz gelişecek olayların kişinin lehine olacağını ve yaşamdan hak edilen her şeye kavuşulacağını tabir eder.

Rüyada Muska Görmek

Muska görmek duruma göre farklı yorumlanır. Kişi kendi üstünde muska taşıyorsa bu korunduğu anlamına gelir ve inancının, manevi dünyasının gücü ile her zaman korunaklı bir yaşama sahip olduğunu bildirir. Evinde ortalık bir yerde muska görmek ise yeni tanınan bir kimseden görülecek iyiliğe, hastalar için de çok uzak memleketlerde hastalıklarına iyi gelecek tedaviler için bulunacaklarına yorumlanır. Elinde muska tuttuğunu gören kişinin duaları gerçek olur ve adağı varsa yerine gelir. Başka birinin üstünde muska görmek ise, tehlikeli bir kimse ile tanışılabileceğine, herkese fazla güvenmeden, tedbirli bir şekilde hareket edilmesine uyarıda bulunur.

Rüyada Muska Takmak

Ruhsal açıdan kişinin kendisini çok iyi hissedeceği gelişmeler yaşayacağına ve mevcut sıkıntılarının artık ona zarar vermeyeceğine, düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına ve kötülüklerden korunacağına alamet eder. İslami açıdan da kişinin dileklerinin, dualarının kabul göreceği müjdesini veren rüya hayırlara vesiledir.

Rüyada Muska Bulmanın Psikolojik Yorumu

Dini konularda kafa karışıklığı yaşandığına ve kişinin gerçek hayatı ile manevi hayatı arasındaki bağı bir türlü düzene sokamayıp, her konuda arada kaldığına, çelişkileri nedeni ile üzerinde baskı hissettiğine yorumlanır.

 

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,