RuyaTabirleri.com

Rüyada Muska Görmek

Rüyada muska görmek hayırlara delalet eder. Muska işlerin ve hayatın düzene girip, bundan sonrası için hayırlı şekilde devam edeceğine, rüya sahibinin helal kazançlar elde edeceğine delalet eder. Rüyada muska görmek rüya sahibi için sağlıklı yaşamaya, huzurlu olmaya, uzun ömre işarettir. Muska, güzel olaylar yaşamaya ve sürpriz gelişmelerle karşılaşmaya da yorulur.

Rüyada Muska Bulmak

Rüya sahibinin sağlık sorunlarına bulacağı deva anlamına gelir. Rüya sahibi hastalığından kurtulacak ve ayağa kalkarak eski sağlıklı ve mutlu günlerine geri dönecek demektir. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada muska bulmak büyük bir şans ve fırsat elde etmek olarak değerlendirilir.

Rüyada Muska Takmak

Hayırlı haberler almaya ve güzel gelişmelere yaşamaya delalet eder. Rüyasında muska taktığını gören kişinin kötülüklerden de uzak olduğu ve Allah tarafından korunduğu yorumu yapılır. Rüyasında muska taktığını gören kişi her zaman Allah’ın şefaatine nail olacaktır diye değerlendirilir.

Rüyada Muska Yapıldığını Görmek

Herkesten gizlenerek yapılan bir iş anlamına gelir. Rüya sahibi gizliden gizliye bir işi yürütüyor fakat kimse duysun istemiyor demektir. Rüyada muska yapıldığını görmek hileye, fesada ve art niyetlere de işaret eder.

Rüyada Muska Almak

İyi ve hayırlı dileklerle girilen bir işten zararla çıkmak ve başına dert almak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi ortaklık yaptığı kişilerin oyununa gelecek, bu nedenle de maddi zarara uğrayacak ve iyi niyetinin kurbanı olacak diye ifade edilir.

Rüyada Muska Verildiğini Görmek

Uzatılacak olan yardım elidir. Rüya sahibi, rüyasında kendisine muska verildiğini görürse biri tarafından zor anında destek bulacaktır. Fakat muskayı rüya sahibi verirse o halde muska verdiği kişiye yardım edecektir. Yani bu durumda yardım eden taraf kendisi olacaktır diye değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!