RuyaTabirleri.com

Rüyada Muska Görmek

Rüyada muska görmek hayırlara delalet eder. Muska işlerin ve hayatın düzene girip, bundan sonrası için hayırlı şekilde devam edeceğine, rüya sahibinin helal kazançlar elde edeceğine delalet eder. Rüyada muska görmek rüya sahibi için sağlıklı yaşamaya, huzurlu olmaya, uzun ömre işarettir. Muska, güzel olaylar yaşamaya ve sürpriz gelişmelerle karşılaşmaya da yorulur.

Rüyada Muska Bulmak

Rüya sahibinin sağlık sorunlarına bulacağı deva anlamına gelir. Rüya sahibi hastalığından kurtulacak ve ayağa kalkarak eski sağlıklı ve mutlu günlerine geri dönecek demektir. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada muska bulmak büyük bir şans ve fırsat elde etmek olarak değerlendirilir.

Rüyada Muska Takmak

Hayırlı haberler almaya ve güzel gelişmelere yaşamaya delalet eder. Rüyasında muska taktığını gören kişinin kötülüklerden de uzak olduğu ve Allah tarafından korunduğu yorumu yapılır. Rüyasında muska taktığını gören kişi her zaman Allah’ın şefaatine nail olacaktır diye değerlendirilir.

Rüyada Muska Yapıldığını Görmek

Herkesten gizlenerek yapılan bir iş anlamına gelir. Rüya sahibi gizliden gizliye bir işi yürütüyor fakat kimse duysun istemiyor demektir. Rüyada muska yapıldığını görmek hileye, fesada ve art niyetlere de işaret eder.

Rüyada Muska Almak

İyi ve hayırlı dileklerle girilen bir işten zararla çıkmak ve başına dert almak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi ortaklık yaptığı kişilerin oyununa gelecek, bu nedenle de maddi zarara uğrayacak ve iyi niyetinin kurbanı olacak diye ifade edilir.

Rüyada Muska Verildiğini Görmek

Uzatılacak olan yardım elidir. Rüya sahibi, rüyasında kendisine muska verildiğini görürse biri tarafından zor anında destek bulacaktır. Fakat muskayı rüya sahibi verirse o halde muska verdiği kişiye yardım edecektir. Yani bu durumda yardım eden taraf kendisi olacaktır diye değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Muska Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Anonim (07 Ekim 2014 saat: 13:51)

  (Bir kimse rüyada,
  yirtilmis ve kesilmis iki elbise giyse o kimsenin
  ölümüne isarettir)Rüyamda iki tane yırtık elbise gördum ve dedem(imamdir). bana muska vermeye calışıyor ama ben almamaya calışıyordum bana rüyamda bu muskanın her şeyi istediğim gibi olacağıni soyluyordu ama ben istemeden onu cantama koymustum ve benim elbiselerimi ruyamda dedem yirtmıstı. ben elbiseleri istiyordum osa bana tam ortadan(enine) boldugü elbiselerin karşılıgı bana para veriyordu bende alıyordum. (lutfen bilen biri allah rızası için açiklasin). 0531 900 11 47 caldırmanız yeterli.

 2. osman (07 Ekim 2014 saat: 13:45)

  (Bir kimse rüyada,
  yirtilmis ve kesilmis iki elbise giyse o kimsenin
  ölümüne isarettir)Rüyamda iki tane yırtık elbise gördum ve dedem(imamdir). bana muska vermeye calışıyor ama ben almamaya calışıyordum bana rüyamda bu muskanın her şeyi istediğim gibi olacağıni soyluyordu ama ben istemeden onu cantama koymustum ve benim elbiselerimi ruyamda dedem yirtmıstı. ben elbiseleri istiyordum osa bana tam ortadan(enine) boldugü elbiselerin karşılıgı bana para veriyordu bende alıyordum. (lutfen bilen biri allah rızası için açiklasin).

 3. zeynep (17 Mayıs 2014 saat: 10:28)

  sahilde ailecek oturuyoruk babam kardesim esim asker olan kardesim ve yengem yenı dogum yaptgm ıcınde bırde bebegım.yengemle cay ıcerken yanımıza roman kılıklı kadın yaklasyo bızımle cay ıcmek ıstıyodu ben ıstemıyodum ama yengem musade edıyodu zorka ısrarla falıza bakarz dıyorlardı ıstemydm ısrar edyolardı esımde baktırmamı ıstemyodu ama bunlar resmen yapısmıslardı sonra benım ıcımde bır korku vardı hep esımı cagrydm kızımı alıp uzaklasmak ısterken kadın zorla muska takıyodu ben atıkca o tak bebege ustunde bulunsun dıyodu ve esım para verıyodu ben karsı ckydum ıstemedım zorla yaptılar almam dyrum zorla verıyolar dynce tartsıyoduk onlarla ve kızım aglaynca uyandm cook teesekurler sımdıden

 4. çağrı (02 Mayıs 2014 saat: 10:51)

  Rüyamda kendimi kaybediyorum sarhoş gibi oluyorum yürüyemiyorum yıkılıyorum böyle bi enterasanlık oluyo üstümde sanki insanları duymuyo gibiyim.nasıl oluyo bilmiyorum ama bana muska yazıldığı büyü yapıldığı anlaşılıyo kayınpederim ve kaynanam (nişanlıyım) beni beni okutmaya hocaya götürüyolar okuyan hocayı hatırlamıyorum ama galiba sonra düzeliyorum. Çok teşekkür ederim

 5. Safiye (16 Mart 2014 saat: 11:43)

  Rüyamda tanimadiğim biri bana ve babama muska verdi , bir ses , vefaat etmis dedemin sesi olarak algiladigim ses, almayin onlari diye uyardi bizi ,bunun üzerine ikimizde muskalari actik . Içlerinden zeytin ve bulgur cikti .
  Yine ayni rüyada basta elinde siilahla sonrada bissürü renkli balonlarla bana evlilik teklifi eden biri vardi , yüzünü hatirlayamadigim .

  Yorumlarsaniz sevinirim , simdiden tesekkür ederim .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,