RuyaTabirleri.com

Rüyada Musluk Görmek

Rüyada musluk görmek, dertlerin ilacı anlamına gelirken diğer yandan da mal, mülk, eşya, takı ve para olarak tabir edilir. Rüya sahibinin hem sağlığının ve neşesinin hem de sahip oldukları sayesinde refahının yerinde olacağına işaret eder. Şans kapılarının açık olacağına, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına delalet eder. Rüya sahibi zengin olacağı kadar ailesi geniş, etrafı da kalabalık olacak demektir. Bu kişiler rüya sahibi için hayırlı ve yaşlılığında da kendisine hayrı dokunacak kişilerdir.

Rüyada Musluk Tamir Etmek

Rüya sahibinin önemli bulduğu ve kendisi için çok daha hayır getireceğini düşündüğü bir işe harcamak üzere bir başka işinden vazgeçip, onu başkasına devretmek suretiyle sermaye elde etmesine işaret eder. Bu iş hayır getirecek demektir.

Rüyada Musluk Bozulması

Rüya sahibinin ailesindeki huzurun bozulmasına ve aile içinde sorunlar çıkmasına işaret eder. Aile bireylerinin hepsinin bu tatsızlıktan olumsuz şekilde etkilenerek, ağzının tadı kaçacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Musluk Patlaması

Rüyada musluk patlaması, bereket yağması anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinde bir anda büyük bir hareketlilik meydana gelecek ve kendisi için sürpriz bir şekilde kazancında artış görülecektir.

Rüyada Musluktan Akan Su Görmek

Rüya sahibinin canını dişine takıp, emeğine terini karıştırarak kazandığı paraya işaret eder. Kişi gücü, hırsı, çalışkanlığı ve azmi sayesinde zengin olacak ve kazandığı her kuruşu da çalışkanlığına borçlu olacak demektir.

Rüyada Musluktan Su İçmek

Rüyada musluktan su içtiğini gören kişinin iyi ve sağlam bir geçim kaynağı bulacağına ve bu kaynağın hiç kesilmeyeceğine, rüya sahibi çalıştıkça kendisine cömert davranacağına tabir edilir.

Rüyada Musluk Açmak

Rüya sahibinin bankadaki sermayesini, daha büyük bir yatırım için kullanıp, kasasını daha fazla dolduracağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Musluk Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Rukiye (17 Ağustos 2015 saat: 11:05)

  Ruyada çamaşır makınası bozulmuştu tamırci çağırdm. Snra yolda yuruyordum buyuk bir alanda bir suru borular doşelydi. Ben de pirınç tarlasındn gectm pirinçler çok buyuktuler suyu boynumu aşıyordu geçtkten sonra tamirci tamir etti. Bende çalıştırdım. Daha snra annemlen beraber bir yerdydık polislen gençlerin taşlı olayları wardı. Biz oradan uzaklaştık taksi aradık ve tatlıcı gordum tatlı aldım. Yedim ayretten 4 tane daha aldım parasını odedım oda bna iltifat edip tokalaştık.

 2. ozlem (14 Temmuz 2015 saat: 09:05)

  Rüyamda 2 hirsizin sahur vakti eve girdiğini ve musluklari çalmaya çalıştığını gördüm. Daha sonra ben de onları görüp dış kapıdan dışarı çıkıp imdat diye bagirdim. Sizce bu ne anlama geliyor. Ayrıca devamında gelincik cicegi tohumu gördüm gelinlik çiçeklerini komşunun bahçesine ekmek için komsuya götürdüm. Komşu çiçek tohumlarını alıp engelli bir tel arasından geçerek bahçeye ulaştı bende arkasından tellerin arasından geçmek istedim fakat geçemedim. Çok değişik birbirinin devamı olan rüyalar bunlar. Şimdiden teşekkürler.

 3. Hakan Güneş (05 Nisan 2015 saat: 10:23)

  açık havada her yerin yemyeşil olduğu bir yerde anıt gibi kayalara koyulmuş çeşmelerden buz gibi sular akıyordu. Elini yüzümü kollarımı yikadım ve kana kana içtim. Bir kaç şişeyede su doldurdum. O meyanda sözde tanıdığım ama gerçek hayatta hiç tanımadığım ve tarla işinden döndüğünü sandığım Siyahi bir kadına şişelerden birini içmesi için verdim. Ve o meyanda Rahmetli ablam büyük bir vazoya benzeyen cam bardaklar bana su ikram edip al bunu iç dedi. Çeşmeden o kadar su içmeme rağmen o suyda hiç şişmeden ve zorlanmadan bir dikişte içtim. uyandığında anlamın verdiği suyun tadı ve serinliği halendamağımdaydı.

 4. ali bolat (12 Mart 2015 saat: 09:17)

  rüyamda evin musluğu bozuluyor. Usta bağırıp tamir ediyoruz. Tamir yapılan musluktan su akmıyor ancak başka odadaki musluktan çok aşırı bir şekilde şu akmaya başlıyor ve ordaki musluğu tanzık nedeniyle bozuyor.sonrada oranın tamiri ile uğraşırken gördüm. Teşekkürler

 5. Sadik Turan (25 Ekim 2014 saat: 06:12)

  gercek hayatta ölmüs bir uzaktan arkadisimi yine ölmüs bir sekilde elimde tutuyorum. Ve hatirlamadigim baskalari oldugu icin kullagina söyle fisildiyorum “Allaha bir sor ben nasil bir kulum iyi yoldamiyim?” “ona daha guzel ne tür ibadet yapabilirim?” Sonra aklima geliyor bu kisinin kanserden öldügü, bulasici bir hastalik olma ihtimali vardir diye hemen musluga kaciyorum ve onu sonuna kadar acip agzimi carkaliyip tükürüyorum, icimdende aynen söyle düsünüyorum “bulasti bi kere su yardim etmezki”

  Bu kisi gercek hayatta az bir sure once vefat etti ruyamda onu iki elimle tutuyorum ama kendisi olu gozleride kapali..
  Saygilar

 6. kemal suna (10 Temmuz 2014 saat: 15:18)

  S.a. rüyamda 3 arkadaş Oturuyorduk biri lavaboya gitti geldi arkasına ben gittim kapıyı açtığımda 3 musluktan 1i sonuna kadar açıktı arkamı döndüm niye kapatmadin musluğu diye seslendim o da kapattığını söyledi bende egildim kapatmaya çalışırken diğeri açıldı onu kapattım diğer ikisi açıldı onları kapayayim derken duvardan akmaya başladı sonra başka rüyaya geçtim onda da arkadaslarla otururken iceri odadan sesler geldi gittim 3 tane bayan 1ini tanıyorum ne yapıyorsunuz dedim 3 harfli çağırıyoruz dediler yapmayın etmeyin derken o tanıdığım kıza haller oldu üstüme yürüdü orami burami oksamaya kalktı ittirdim kızı gözü döndü bende bağıra bağıra bildiğim dualarıokudum ayetelkursi falan sesim çok kalinlasti okurken kendi sesimden bile urktum sonra kız başka arkadaşa doğru yönelirken dedim kurtulduk kacayim burdan .sonra baktım onların dua bilmediğini hatırladım geri döndüm yardım edeyim diye okumaya devam ettim sonra kız düzeldi bende uyandım.bunun yorumunu rica edecektim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,