RuyaTabirleri.com

Rüyada Musluk Görmek

Rüyada musluk görmek, dertlerin ilacı anlamına gelirken diğer yandan da mal, mülk, eşya, takı ve para olarak tabir edilir. Rüya sahibinin hem sağlığının ve neşesinin hem de sahip oldukları sayesinde refahının yerinde olacağına işaret eder. Şans kapılarının açık olacağına, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına delalet eder. Rüya sahibi zengin olacağı kadar ailesi geniş, etrafı da kalabalık olacak demektir. Bu kişiler rüya sahibi için hayırlı ve yaşlılığında da kendisine hayrı dokunacak kişilerdir.

Rüyada Musluk Tamir Etmek

Rüya sahibinin önemli bulduğu ve kendisi için çok daha hayır getireceğini düşündüğü bir işe harcamak üzere bir başka işinden vazgeçip, onu başkasına devretmek suretiyle sermaye elde etmesine işaret eder. Bu iş hayır getirecek demektir.

Rüyada Musluk Bozulması

Rüya sahibinin ailesindeki huzurun bozulmasına ve aile içinde sorunlar çıkmasına işaret eder. Aile bireylerinin hepsinin bu tatsızlıktan olumsuz şekilde etkilenerek, ağzının tadı kaçacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Musluk Patlaması

Rüyada musluk patlaması, bereket yağması anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinde bir anda büyük bir hareketlilik meydana gelecek ve kendisi için sürpriz bir şekilde kazancında artış görülecektir.

Rüyada Musluktan Akan Su Görmek

Rüya sahibinin canını dişine takıp, emeğine terini karıştırarak kazandığı paraya işaret eder. Kişi gücü, hırsı, çalışkanlığı ve azmi sayesinde zengin olacak ve kazandığı her kuruşu da çalışkanlığına borçlu olacak demektir.

Rüyada Musluktan Su İçmek

Rüyada musluktan su içtiğini gören kişinin iyi ve sağlam bir geçim kaynağı bulacağına ve bu kaynağın hiç kesilmeyeceğine, rüya sahibi çalıştıkça kendisine cömert davranacağına tabir edilir.

Rüyada Musluk Açmak

Rüya sahibinin bankadaki sermayesini, daha büyük bir yatırım için kullanıp, kasasını daha fazla dolduracağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,