RuyaTabirleri.com

Rüyada Muşmula Görmek

Rüyada muşmula görmek, çok uzak bir yerden gelecek ve iş hayatında yaşanan ve yaşanacak sorunları tamamen ortadan kaldıracak paraya ve haberlere delalet edilir. Rüyayı gören kişinin,  iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Muşmula Almak

Rüyada muşmula almak, iş hayatında kazanılacak paraya ve bu paranın büyük bolluk ve berekete vesile olacağına yorulur.

Rüyada Muşmula Yemek

Rüyada muşmula yediğini gören kişinin, doğumgünü, terfi ya da evlilik gibi sebepler ya da özel bir günden ötürü eş, dost ve akrabalarının birinden hediye alacağına tabir edilir.

Rüyada Muşmula Vermek

Rüyada muşmula vermek, çok sevdiği ve değer verdiği biri için bir armağan alacağına ve güzel ve büyük bir sürpriz yapacağına işaret edilir.

Rüyada Sepetle Muşmula Görmek

Rüyada sepetle muşmula görmek, rüya sahibinin yeni taşındığı ev için almayı düşündüğü yeni bir eşya ya da değerli bir eşyaya delalet edilir.

Rüyada Muşmula Topladığını Görmek

Rüyada muşmula topladığını görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı bir işte kazanacağı para ile istediği ve arzu ettiği her şeyi alacağına ve yardıma ihtiyacı olan ve fakirlik ile boğuşan insanlara Allah rızası için yardım edeceğine tabir edilir.

Rüyada Yeşil Muşmula Görmek

Rüyada yeşil muşmula gören kişinin, yaptığı işler ile ya da ortaya koyduğu çalışmalar ile ilgili olarak alacağı olumlu ve sevinçli habere yorumlanır.

Rüyada Olgun Muşmula Görmek

Rüyada olgun muşmula görmek, yapılan işlerden ve gerçekleştirilen çalışmalardan kazanılan paranın hayırlı ve bereketli olduğuna delalet edilir.

Rüyada Muşmula Ağacı Görmek

Rüyada muşmula ağacı görmek, yaşanan sıkıntıların ve üzüntülerin ardından güzel ve mutlu günlerin geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Muşmula Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mavis (10 Kasım 2015 saat: 14:48)

    Rüyamda yürüyerek bir yere gidiyordum. Önüme büyük bir cukur çıktı ve geri adım atıp farklı bir yerden devam etmeye başladim bu kez önüme duvar çıktı. Tam duvari aşacakken ayrıldığım adamin annesi geldi ve oda benim arkamdan duvara tirmanmaya başladı bu kez ayrıldığım dedim kişi gelip anne sen dur tamam ben cikarim dedi ve yanıma gelip elimi tutmaya çalıştı bense umursamadan önüme döndüm karşımda masmavi bir deniz gördüm. Yorumlarsanz çok sevinirim .teşekkür ederim

  2. recep dervisoglu (16 Mart 2015 saat: 16:35)

    Agactan musmula(yenidunya) toplayan arkadslarimi goruyorum onume dusen musmuladan bende yiyirum sonrada agactan kendim koparip yiyorum agacta meyva kalmiyor.yukarda bi agac daha goruyoruz musmala dolu ama oraya gitmeden ruya bitiyor. ( bu ruyalari neye dayanarak yorumluyorsunuz bilgilendirirseniz sevinirim)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,