RuyaTabirleri.com

Rüyada Müstakil Ev Görmek

Rüyada müstakil ev görmek, kişinin hane hayatına işarettir ve eğer görülen ev bakımlı, yeşil bahçesi olan bir yer ise, kişinin her zaman afiyette olacağına ve eşinden yana sıkıntısı olmayacağına, kazancını helal yollardan elde etmeye, Allah’a her zaman dua edip, şükranlarını sunarak yaşaymaya tabir edilir. Münafık kimselerden uzak durmak, dini vecibeler konusunda hassasiyet göstermek ve İslami kurallara uyan, genç yaşta ibadetlerini yerine getiren evlatlara sahip olmak manasına gelir. Kişinin rahat bir hayatı olacağına, dünyevi konularda şansının her zaman yaver gideceğine, elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına ve iyiliklerle karşılaşacağına işarettir. Sakinlik içinde geçecek bir dönemi bildiren rüya sıkıntılardan bunalan kişilerin kalplerine esenlik veren iyi haberler alacaklarına ve keyifli günler geçireceklerine yorumlanır.

Rüyada Müstakil Evde Oturmak

Sabırla hareket edip tüm dertlerden sıyrılmaya yorumlanan rüya, hayırlı işlere, severek evlenmeye ve huzurlu bir hayata yorumlanır. Kişinin görgülü, aile değerleri kadar toplumsal değerlere de uygun yaşayan, kendi halinde biri olduğuna, gireceği her işte sevileceğine ve hayat boyu dert görmeyeceğine tabir edilir. Maddi durum açısından da ilerleyen yılların kişiye bolluk getireceğine, kazancının sürekli artacağına ve kendisine hayalini kurduğu gibi bir ev satın alacağına delalettir.

Rüyada Müstakil Ev Almak

Güzel, geniş ve bahçeli müstakil ev almak hayallere giden yolda ilerleme kaydetmek ve isteklere yavaş yavaş ulaşarak mutluluk duymak anlamındadır. Rüya sahibi için gelen günlerin hayır dolu olacağına, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına da tabir edildiği gibi, aile olmaya, çocuklarıyla mesut şekilde yaşamaya da alamet eder.

Rüyada Müstakil Ev Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle yolculuk yapmak zorunda kalan işlere sahip olan kimselerin yerleşik hayata duydukları özleme ve aileleriyle, sevdikleriyle beraber daha uzun, daha yoğun zamanlar geçirmeyi arzulamalarına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!