RuyaTabirleri.com

Rüyada Müşteri Görmek

Rüyada müşteri görmek iyi değildir ve hayır olarak kabul edilmez. Yokluk, sıkıntı, zorluk çekmeye ve meşakkatli günler geçirmeye alamet eder. İşlerin bozulmasına ya da kişinin işini kaybetmesine bu nedenle evini geçindiremez olmasına, kendini mutsuz, çaresiz ve kötü hissetmesine rivayet edilir. Eli paraya sıkışan, bu nedenle de hiçbir yere kıpırdayamayan, derdini kimseye açamayan, ekmeksiz kalmış bir kimsenin varlığına rivayet edilir.

Rüyada Müşteri Olmak

Bir kişinin rüyasında kendini müşteri olarak görmesi o kişinin yaşamının olumlu şekilde devam edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin zorlanmadan, geçim derdine düşmeden, ele güne muhtaç olmadan rahat bir hayatı olacağı, kazancının da kendi hayatını yalnız başına idame edebileceği oranda olacağı anlamına gelir.

Rüyada Birinin Alışveriş Yaptığını Görmek

Rüyada birinin alışveriş yaptığını görmek, para sıkıntısı çekmeye, ekmeğinden olmaya, dar gelirle yaşamak zorunda kalmaya, ticaretin düşmesine, müşterilerin ve işe gösterilen ilginin azalmasına alamet eder. Faturalarını ve ev kirasını ödemekte zorluk çekecek bir kimseye işaret eder.

Rüyada Bir Şey Almak

Rüyasında bir şey aldığını gören kişinin kısmeti ve şansı kapanır, başarılarının önüne engeller çıkar, melanet, uğursuzluk ve kötülük peşini bırakmaz. Rüya sahibinin mali bir krize düşeceğine, evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına delalet eder.

Rüyada Bir Şey Satmak

Rüyada bir şey satmak da hayır olarak kabul edilmez ve musibetlerin yaşanacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin tüm düzenini alt üst edecek, hiç hesapta olmayan bazı harcamaların yapılacağına, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine ve elinde maddi değeri olan her şeyi satmak zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyada alışveriş yaptığını gören kişinin rüyası onun tüm maddi imkânsızlıklarından kurtulacağına ve bolluğa kavuşacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!