RuyaTabirleri.com

Rüyada Müsteşar Görmek

Rüyada müsteşar görmek, zorlukların biteceğine, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, bu sayede yaşamın daha kolay hale geleceğine, yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın da azalacağına rivayet edilir. Rakiplere karşı daha güçlü hale gelmeye, öne geçmeye ve onlara karşı üstünlük elde etmeye yorulur.

Rüyada Müsteşarla Konuşmak

Güzel haberler almaya, sevince, sürpriz gelişmelere, müjdeye, iyiliğe, hayra, güzelliğe, şifaya ve çarelere kavuşmaya alamet eder. Doğru kimselere rastlamaya, onlardan fayda bulmaya, hayır görmeye ve onlar sayesinde ulaşılacak çare kapılarına delalet eder.

Rüyada Diplomat Görmek

Garanti olacak başarıya, zafere, makama, bitmeyecek rızka, kalıcı olacak mutluluğa, afiyete ve huzura alamet eder. Niteliklerin, bilginin ve becerinin artması sayesinde meslekteki ve ticaretteki rütbenin de yükseleceği, buna bağlı olarak kazancın ve rızkın da artacağı anlamına gelir.

Rüyada Diplomat Olmak

Hayallerin gerçekleşeceğine, tutulan yolun isabetli olacağına, şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, tüm dileklerin tutacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine işaret eder.

Rüyada Büyükelçi Görmek

İşlerin ve hayatın karışmasına neden olacak bazı tersliklerin yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, umutların yıkılacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına delalet eder.

Rüyada Bürokrat Görmek

Doğruyu bulduracak, iş öğretecek, kurtuluşu gösterecek, umut olacak, malından, parasından ve bilgisinden verecek, rütbe sahibi bir kimsenin uzatacağı el sayesinde deyim yerindeyse düzlüğe çıkmaya, rahata ermeye, ferahlamaya, geniş rızık elde etmeye, menfaat bulmaya, mülk edinmeye, daha fazla ekmek ve daha fazla kazançla nasiplenmeye, yardıma ve iyiliğe nail olmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: