RuyaTabirleri.com

Rüyada Müteahhit Görmek

Rüyada müteahhit görmek, hangi işte çalışılırsa çalışılsın o işten çok yüksek rakamlar elde etmek ve kazancın büyük kısmını yeni yatırımlar yaparak kazanca çevirmek demektir. Güzel ve hayırlı bir rüyadır ki özellikle eğitim çağındaki gençlerin seçecekleri meslekte çok başarılı olacaklarının, yeteneklerini ortaya koyacakları sayısız fırsat elde edeceklerinin haberini verir. Mevcut işin dışında başka işlere girişileceğini, bu işleri büyüterek başkalarına da istihdam alanı sağlanacağını tabir eder. Uzun ömre, ilişkilerde sağlamlığa ve her türlü alanda iktidar sahibi olmaya, sözünün geçeceği ortamlarda bulunmaya, liderlik vasıfları ile herkesin takdirini kazanmaya delalettir. Zengin bir hayat sürerken bir yandan da kimseye belli etmeden pek çok hayır kurumuna bağışta bulunmanın, fakir kimselere yardım etmenin, gösterişli hayatın yanı sıra manevi anlamda da zenginlik içinde olmanın tabiridir.

Rüyada Müteahhitle Konuşmak

Henüz hayata geçirilmemiş bir fikir veya proje ile alakalı uzman birinden destek görmek, bu kimseyle beraber çalışmalar yapmak ve sonuç almak demektir. Genellikle kişinin beklentilerini karşılayan çalışmalar içinde bulunulacağını tabir eder. Taksitle veya kredi ile ev almak demek olduğu gibi, arsa veya arazi sahibi olmaya da yorumlanır.

Rüyada Müteahhit Olmak

Yaşadığı çevrede herkese örnek olacak başarıları ile adından sıkça söz ettiren rüya sahibinin her yeni gün başka işlerde de başarı elde edeceğine, azimli ve hırslı kişiliğinin, disiplinli çalışmalarının meyvelerini toplayacağına alamettir. Mimarlık ya da inşaat işlerinde mesleki eğitim almaya da yorumlanan rüya başkalarına iş verecek konuma yükselmek, hayal edilen kariyere kısa sürede ulaşmak demektir.

Rüyada Müteahhit Görmenin Psikolojik Yorumu

Birleştirici, yapıcı bir karaktere sahip kişilerin çevrelerinde olan biten olaylara, sorunlara kayıtsız kalamadıklarını, insanlara yardım edebilmek için her türlü imkanlarını seferber ettiklerini ifade eder. Sorumluluk duygusunun çok gelişmiş olduğu durumlarda kişilerin ailelerinin yanı sıra sevdikleri insanların hayatlarında da etkin rol oynadıklarının tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!