RuyaTabirleri.com

Rüyada Mutfak Görmek

Rüyada mutfak görmek kişinin kazancı ve nimeti şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hiç rızıksız kalmayacağı ve boğaz darlığına düşmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi büyük kazanç elde edecektir. Bazı rüya tabirlerine göre mutfak güven zafiyetinin yaşanacağına ve rüya sahibinin güvenliğini kaybetmesine yorulur. Rüyada boş mutfak ya da boş tabaklar görmek kişinin fakirleşeceğine ve açlığa düşeceğine delalet eder.

Rüyada Mutfak Dolabı Görmek

Kişinin kendinde kalmasını tercih ettiği, gün yüzüne çıkarmayı istemediği, bu nedenle de gönül dolaplarında sakladığı sırlara işaret eder. Rüyasında mutfak dolabı gören kişinin geçmişine ait kendine özel olan bazı yaşanmışlıkları vardır ve bunların değeri kendinde saklıdır, kimseyle paylaşmak istemez.

Rüyada Mutfak Tezgâhı Görmek

Rüya sahibinin işlerine dâhil olacağı kişiler olarak tabir edilir. Fakat bu rüya aynı amaç için birleşen kişilerin arasında çıkacak olan fikir çatışmalarına, görüş ayrılıklarına ve münakaşalara yorulur. Kişilerin arasındaki sosyal bağlar ve dostlukta bu nedenle zarar görecek demektir.

Rüyada Mutfak Temizlemek

Bu rüya hayırlara yorulur, rüya sahibinin etrafındaki art niyetli ve kem gözlü kişilerden kurtulacağına, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, işlerine engel olan kişileri gerisinde bırakacağına tabir edilir.

Rüyada Mutfak Tüpü Görmek

Tüm düşüncelerini, duygularını içine atan, öfkesini bastıran ama her an patlamaya hazır bir bomba halinde gezen kişiye delalet eder. Bu kişi dokunsalar bir yanardağ gibi püskürmeye hazırdır.

Rüyada Mutfak Eşyası Görmek

Rüya sahibinin aile içindeki dayanışma yanlısı tutumuna ve ailesine olan düşkünlüğü dair yorumlanır. Rüya sahibi aile, arkadaş ve akraba ilişkilerinde her zaman fedakâr ve cefakâr olacak demektir.

Rüyada Mutfak Önlüğü Görmek

Kişinin alışveriş yapma isteğine tabir olunur. Rüya sahibi en kısa sürede bir alışverişe çıkacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Mutfak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hanife (29 Aralık 2013 saat: 11:41)

    Rüyamda çok güzel geniş bir mutfak gördüm ama benim değil bir arkadaşınmış.çok güzel eşyalar var içinde ve eşyaların tümünde kırmızı ve krem renk hakim.ve mutfağın balkonunun kapısı çok güzel bir bahçeye açılıyor yemyeşil.eski liseden arkadaşlarım,üniversite arkadaşlarım hepsi oradaymış kahvaltı yapıyoruz hep beraber.bir gün öncesinde de o mutfakta yemişiz ev sahibi üniversiteden arkadaşım Fatma diye bir kız vardı oymuş.Fatma bu durumdan biraz rahatsız olmuş gibi görünüyordu yani yine bana geldiler diye rahatsızdı.Yerde halı yoktu.Zemin sütlü kahve.koyu kahve renklerle döşenmişti.Hatta biraz da bordoya çalıyordu.Zeminde daire şeklinde desenler vardı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,