RuyaTabirleri.com

Rüyada Mutlu Görmek

Rüyada mutlu görmek, kişinin kalbine esenlik verecek, içini kıpır kıpır hale getirecek çok güzel gelişmelerin ve haberlerin işaretidir. Rüyada görüldüğü gibi yorumlanan rüya, gerçek hayatta da mutlu olunacağının tabiri olduğu gibi, işlerin yoluna gireceğinin ve kişinin üstündeki her türlü nazarın, uğursuzluğun ortadan kalkacağını da işaret eder. Sevinçten ağlamak, çok istenen bir şeyi elde etmek, uzun zamandır uğraş verilen bir işin sonucunda yüz güldüren neticeler almak anlamındadır. Muradına erecek olan rüya sahibinin hayata dair en güzel sevinçleri yaşayacağına ve ettiği tövbelerin de kabul olacağına, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine yorulur. Mutlu görmek, gençler için hayırlı kısmetler demektir. Rüya sahibinin hayatının bundan sonraki kısımlarında geçmişte yaşadığı olumsuzlukları unutturacak, her daim yüzünün gülmesine neden olacak haberler alacağını, iş konusunda sıkıntı çekmeyeceği gibi, nasibinin de, kazandığı paranın bereketinin de çok olacağını müjdeler.

Rüyada Mutlu Olduğunu Görmek

Benzer şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin muradına ermesine, özlem duyduğu, uzun zamandır göremediği birine kavuşacağına, alacağı haberler sayesinde içindeki huzursuzlukların, sıkıntıların son bulacağına ve işlerinde hayırlı neticeler alacağına tabir edilir. Yapılan hataların tekrar edilmemesi suretiyle, her türlü tövbenin de kabul olacağına, bir dilek için adak adanmışsa dileğin olmasıyla beraber adağın yerine getirileceğine de işarettir. Esenlik dolu haberler alacak olan kişinin ruhuna eziyet eden dertlerin ve geçmişten gelen sorunların ardı ardına çözüm bulacağına, rahat bir nefes alacak olan rüya sahibinin bundan sonraki hayatına dört elle sarılacağına da tabir edilir.

Rüyada Mutlu Biriyle Tanışmak

Güzel bir çevreye girecek olmanın, sosyal alanlarda daha çok vakit geçirileceğinin ve iş arkadaşları ile birlikte programlar yapılacağının ifadesidir. Uzun ama çok keyif alınacak bir yolculuğun da tabiri olan rüya, konfor içinde geçecek güzel günlerin habercisidir.

Rüyada Mutlu Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin mutlu olmak isteğinin karşılığıdır ve özellikle sıkıntılı günlerden geçen, zorluk çeken ve hayatında istediği şeyleri yapmak için fırsat bulamayan kimselerin ihtiyaç duydukları ruh halinin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!