RuyaTabirleri.com

Rüyada Mutlu Olmak

Rüyada mutlu olmak, gerçek hayattaki anlamı ile tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında, yüzünü güldürecek, sevinç gözyaşları döktürecek, heyecandan içini kıpır kıpır edecek güzel gelişmeler yaşanmasına tabir edilir. Rüyada mutlu olmak, rüya sahibinin muradına ermesine, dileklerinin yerine gelmesine, tüm dualarının ve tövbelerinin kabul olmasına delalet eder. Tüm sorunların çözüme kavuşması, anlaşmazlıkların bitmesi, ayrılıkların ve özlemlerin son bulması anlamına gelir. Rüyada mutlu olmak, rüya sahibi için hayır bulmaya ve sevinçlerin en güzelini yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Sevinmek

Rüya sahibinin güzel haberler almasına ve esenlik bulmasına işaret eder. Rüyasında sevindiğini gören kişi hayaline kavuşur, çok istediği şeyler kendisinin olur, yaşamı güzelliklerle dolu geçer diye tabir edilir. Aynı zamanda kendisine ağırlık yapan tüm dertlerinden de kurtulur.

Rüyada Gülmek

Rüyada gülmek de benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibi için üzüntüden döktüğü gözyaşlarının durmasına, geçim sıkıntısının bitmesine, gönlünün huzurla dolmasına delalet ederken aynı zamanda kişinin yaşamı ile ilgili kaygılandığı şeylerden de kurtulması anlamına gelir.

Rüyada Mutlu İnsan Görmek

Rüyasında mutlu bir insan görmek ya da mutlu birini görmek, rüya sahibi için istediği işi gerçekleştireceğine ve bu işten hayır bulacağına işaret eder. Rüya sahibi bu işe varını yoğunu koyacak ve istediği başarıyı elde edecek demektir.

Rüyada Mutluluk Görmek

Rüya sahibini çok mutlu edecek haberler alacağına, aile içinde her şeyin yolunda olacağına, ağız tadı ve keyif bulacağına delalet eder. Gerçek hayatta da mutluluk bulmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ağlamak

Ferahlık, huzur ve esenlik anlamına gelir. Rüyasında ağladığını gören kişinin rüyası tam tersi şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin zor günleri arkasında bırakıp, güzel günlere kavuşacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!