RuyaTabirleri.com

Rüyada Mutluluk Görmek

Rüyada mutluluk görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında, iş hayatında ve sosyal hayatında çok sevdiği insanlar ile bir arada olduğuna, çok güzel günler geçirdiğine ve istediği her şeye sahip olması sayesinde çok mutlu olduğuna ve bundan sonra da mutlu olacağına delalet edilir.

Rüyada Mutlu Olduğunu Görmek

Rüyada mutlu olduğunu görmek, rüya sahibinin, yaşanan acı ve üzücü olaylardan ötürü çok büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına ve bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına tabir edilir. Aynı zamanda, insanlara özellikle aileye karşı olan yükümlülüklerin yerine getirilmesine ve her sorunun çözümünde bir orta yolun bulunmasını sağlamaya işaret edilir.

Rüyada Durduk Yere Sevinç Yaşamak

Rüyada durduk yere sevinç yaşamak, uzun zamandır iş hayatı ya da aile hayatı hakkında uzak bir yerden gelmesi beklenen olumlu ve hayırlı bir habere yorulur.

Rüyada Mutlu Bir Adam Görmek

Rüyada mutlu bir adam görmek, rüyayı gören kişinin, çok güzel bir aileye sahip olmasından ya da çok güzel bir işte çalışıp herkesin imrenerek baktığı birisi olmasından ötürü çok sevinçli ve mutlu olduğuna yorumlanır.

Rüyada Mutsuz Bir Adam Görmek

Rüyada mutsuz bir adam görmek, karşılaşılan sıkıntılar, yaşanan üzüntüler ve bir türlü bitmeyen sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntı çekmeye ve çok üzüntü duymaya delalet edilir.

Rüyada Mutsuz Olduğunu Görmek

Rüyada mutsuz olduğunu görmek, yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan en kısa sürede kurtulup feraha çıkmaya ve yapılan işlerde çok hayırlı ve güzel sonuçlara varmaya işaret edilir. Aynı zamanda, iş hayatında ve sosyal hayatta yapılmış olan tüm iyiliklerin, maddi ve manevi olarak verilen desteklerin ve iş konusunda çıkan sorunların çözümü için yapılan akıl hocalığının unutulmasına delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!