RuyaTabirleri.com

Rüyada Mutsuz Görmek

Rüyada mutsuz görmek, kişinin ulaştığı zirveden düşüşüne neden olabilecek kötü bir olayın ardından düşeceği umutsuzluğa ve geleceğini etkileyecek kadar önemli hatalarından dolayı duyduğu pişmanlığı işaret eder. Yapılan planların sık sık bozulduğu, iş ile ilgili konularda istikrar sıkıntısının olduğu bir döneme alamet olan rüya, bir yandan bu durumların geçici olacağına, kişinin kendisini çok umutsuz hissetmek yerine olan biteni anlayış ve huzur içinde kabul ederek bu süreci atlatması gerektiğine işarettir. Geçici bir süreliğine kişinin üstünde dolaşan kara bulutların dağılacağına ancak kişinin gücünü kaybetmeden ve sabır içinde hareket etmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Mutsuz Olduğunu Görmek

Sabaha karşı görüldüğünde kişinin ani bir sevinç yaşayacağını işaret eden rüya gece görülürse üzücü bir haber alınacağını bildirir. Mutsuz olduğunu gören rüya sahibinin gerçek yaşamında bazı sorunlardan dolayı aşırı derecede bunaldığını, kendisini dinlemek üzere bir süreliğine uzak bir şehre ya da ülkeye seyahate gideceğini işaret eder. Elde edilenlerin dışında maneviyata da önem vermeye başlayan kişilerin yeni amaçlar belirleyecekleri ve iş konusunda önemli bir değişikliğe imza atacaklarını da bildirir.

Rüyada Mutsuz İnsanlarla Tanışmak

Mutsuz insanlar görmek, karamsarlığa, psikolojik olarak kişinin yorulduğuna ve yaşamdaki küçük mutlulukları kaçırdığına işarettir. Rüya sahibinin ailesinde veya yakın akraba çevresinde yanlış evlilikler meydana gelebilir ve onların üzüntülerine destek vermek, onlara yardımcı olmak, arabuluculuk yapmak anlamına da gelir. Olayların göründüğü gibi olmadığına ve her zaman yargı belirtmeden önce olayın iç yüzünü öğrenmek gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Mutsuz Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle bilinçaltından kaynaklanır ve rüya sahibi gerçek hayatında da kendisini mutsuz hissetmektedir. Yaşamdan keyif alınmayan bir dönemde olunduğuna ya da depresyon belirtilerinin baş gösterdiğine alamet olan rüya, kişinin isteksiz ve aşırı keyifsiz bir durumda olduğuna, bir türlü toparlanamadığına da tabir olur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Mutsuz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. duygu (02 Aralık 2015 saat: 03:23)

    Rüyamda kuzenimin evlenmesine ben vesile olmuşum ve kuzenimi çok Üzgün gördüm pişmanlık duyuyormuş gibi ve amcamda bu konuda beni suçluyor sen sebep oldun kuzeninin evlenmesine ve bende Hayır ben böyle bir şey yapmadım ben tanistirmadim diyorum Hayır sen yaptın diyor bende içimden düşünüyorum gerçekten benmi yaptım hatirlamaya çalışıyorum ama kuzenim ve kocası benim yaptığımı söylüyor ve ben hiç bir şey hatırlamıyorum hata kuzenim kocası mutlu bu işi yaptığıma ve amcamın yanında söyleyecekti ve kuzenim engel oldu söylemesine bende bu durumda üzülüyordum işte benim rüyam böyleydi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,