RuyaTabirleri.com

Rüyada Muz Almak

Rüyada muz almak, rahatı kaçan veya kısa zaman önce bir mutsuzluk yaşamış kişilerin bir anda rahatlayacaklarına, kendilerini daha iyi hissedeceklerine ve sağlıklarına daha çok ehemmiyet göstererek eski zinde günlerine kavuşacaklarına alamet eder. Muz aldığını gören kişinin aile büyükleri uzun yıllar sıhhatli şekilde yaşar. Aile ve akrabalar içinde sevindirici haberlerin peş peşe geleceği gibi, kişinin hanesinde de mutluluğa neden olacak olayların, gelişmelerin yaşanacağını ifade eder. İlim peşinden koşmak, kendini geliştirmek için yüksek tahsile önem vermek manasına gelen rüya, dış çevreden de itibarıyla göz dolduracak olan rüya sahibinin güven veren yapısı sayesinde pek çok iş teklifi alacağını da tabir eder. Güzel görünmeye, dış görünüşte yenilenmeye, maddi durumunu düzelterek kendine itina etmeye ve alışverişe çıkmaya, sevilenlere hediye alarak onu mutlu etmeye de alamettir.

Rüyada Çürük Muz Almak

Muhabbetin tadını kaçıran veya aşırı samimi davranışları ile rüya sahibini rahatsız eden bir kimsenin varlığına işarettir. Bu kişiyle bağlarını koparmak istemenin ancak bir çırpıda kurtulmanın zor olacağının da altını çizer. Çalışan kişiler için iş yerlerinde çalışma arkadaşları ile aralarında dedikodular ve asılsız söylentiler nedeniyle sıkıntı yaşayan rüya sahibinin bir müddet izin alarak kendisini rahatlatmak isteyeceğine yahut birim değişikliği yapacağına, görev yerini değiştirmeye yönelik konuşmalar yapacağını da delalet eder.

Rüyada Ham Muz Almak

Arzu edilen miktarda ve değerde mala kavuşmak, yüksek maaşlı bir işe yerleşmek, maddi açıdan kısmetli bir dönem geçirmek demektir. Kişinin hayallerinin kısa sürede gerçekleştireceğine ve kendisini de şaşırtacağı gibi, yakın çevresinin hayranlık dolu bakışlarına şahit olacağını, zor işlerin üstesinden kolayca geleceğini, sadece biraz zamana ve sabra ihtiyacı olduğunu ifade eder.

Rüyada Muz Almanın Psikolojik Yorumu

Sevilen biriyle yaşanmış bir kırgınlığın yahut araya soğukluk girmesine neden olan olumsuz bir olayın kişiyi fazlasıyla üzdüğüne, bu kişinin gönlünü almak için ona güzel sürprizler hazırlamak için sürekli düşündüğüne yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!