RuyaTabirleri.com

Rüyada Muz Görmek

Rüyada muz görmek, manevi hayatı güçlü olan bir adama delalet eder. Rüyada görülen muz saklı olan, mala yahut ertelenmiş şeylere işaret eder. Rüyasında muz görmek, hamileliğe ya da hapse düşen birine ya da etrafındaki kimselerden düşebileceğine delalet eder. Rüyada muz, sevgi çiçeğini takıp, saygı sevgiye ve etrafında ışıklar saçan güzel ahlaklı kimseler ile tabir görülmektedir. Rüyasında yakınlarından yahut tanımadığı birisi tarafından muz yediğini görmesi, onun vefat edebileceğine, rüyayı gören kişinin kendi evinin içerlerinde muz olduğunu görmesi ise erkek çocuğa sahip olacağına işarettir.

Rüyada Muz Ağacı Görmek

Rüyasında muz değil de muz ağacını görmek, maddi açısından sıkıntı yaşamayan ve yaşamayacak zatlara delalet eder. Muz ağacı aynı zamanda manevi hayatı son derece kuvvetli olan, dünya hayatı ile ahret hayatını birbirine karıştırmayan insanlara işaret eder. Muz ağacı görmek aynı zamanda evleneceğiniz yahut evlenme sırasındaysanız evlenmekte karar kıldığınız kişinin yanlış tercih olduğunu, eğer evliyseniz de bir takım sıkıntılar çıkacak ve maddi yönden çok büyük sıkıntılar yaşayacağınız gibi anlamına da gelmektedir. Muz görmek hasta olacağına, muzun rengi hafif yeşil ise hayra yorulup önünüzde sizi bekleyen bir kısmetin olduğuna işarettir.

Rüyasında muz gören kişilerin etrafında olan insanlardan birinin hiç hak etmediği bir acıya maruz kalacağınıza ve bunun sonucunda bundan çok üzüntü duyup sizin harap olacağına işaret eder. Eğer muzu gören kişi mevsiminde ise rüya, maddi yönden sıkıntısı olmayan biri ile tanışıp onunla evleneceğine işarettir. Rüyanızda birine muz verdiğinizi görmek, o rüyasında kime muz veriyorsanız o kişiye yardım edeceğine dair yorumlanır. Başka rüya tabircilerince ise sizi sevmeyen birinin sizi rencide edebilecek bir davranışta bulunacağı ile açıklanmaktadır.

Rüyada Muz Almak

Rüyada muz almak, rüyayı gören kişinin manevi anlamda güçsüz olduğuna, ancak bu durumun kısa zamanda düzeleceğine işaret eder.

Rüyasında Muz Yemek

Rüyasında muz yediğini görmek zengin ve yardımsever birine işarettir. Maddi açıdan kuvvetli birisi ise malını mülkünü, insanlara yardım etmek için hiç gözünü kırpmadan verebileceğine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!