RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Muz Yemek

Rüyada muz yemek, uzun zaman önce kapatılmış olan gönül kapılarının açılacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine tabir eder. Aynı zamanda, yapılan işte çok iyi kazançlar elde etmeye ve bu kazançları çok iyi değerlendirerek daha büyük ve hayırlı kazançlara ulaşmaya rivayet eder.

Rüyada Muz Yediğini Görmek

Kırık bir kalbe sahip olan rüya sahibinin, inadından vazgeçerek karşısına bir anda çıkan bir kısmet ile yeni bir aşka yelken açacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güzel ve akılıca yatırımlar yaparak çok büyük kazançlar elde edeceğine ve çok rahat bir hayata sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Yeşil Muz Görmek

Çalışma hayatında çok güzel işlere imza atarak ve alınteri döküp hayırlı yatırımlar yaparak iyi ve hayırlı kazanç elde edileceğine, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına ve çok mutlu ve bereketli bir iş hayatına sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada Sarı Muz Görmek

İş hayatında daha çok kazanmak için türlü hileli yollara başvurmaya, insanları kandırıp dolandırmaya ve insanların çocuklarının boğazından arttırdıkları paraları bir hırsız gibi ellerinden almaya ve bu şekilde rahat para kazanmaktan duyulan pişkin mutluluğa rivayet eder.

Rüyada Kurtlu Muz Görmek

Rüyayı gören kişinin, kalbinin kapılarını açtığı gönül ilişkisinde mutluluğa eremeyeceğine, gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!