RuyaTabirleri.com

Rüyada Müze Görmek

Rüyada müze görmek, rüya sahibinin, kadir kıymet bilir, insansever ve vefalı bir kişi olduğuna ve kendisine yapılmış iyilikleri ve güzellikleri unutmayacak bir yapıya sahip olduğuna delalet eder. Meslek olarak seçilen işi öğrenmek için birçok işyeri değiştirmeye ve tekrar tekrar iş aramaya da işaret eder. Aynı zamanda, kişinin tarih sevgisinin yüksek olmasına yorulur.

Rüyada Müze Gezmek

Rüyada müze gezmek, yapılan işte ve okul hayatında üst kademedeki insanlar tarafından takdir edilmeye, örnek gösterilmeye ve beğenilmeye işaret eder. Aynı zamanda, aile hayatında aile büyükleri ve akrabalarca çok sevilmeye ve diğer akrabalar içinde örnek olarak verilmeye delalet eder.

Rüyada Müzede Kalmak

Rüyada müzede kaldığını gören kişinin, yüzüne gülüp arkasından kuyusunu kazan insanlarla karşılaşacağına ve bu insanlardan zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada Müze Kapısı Görmek

Rüyada müze kapısı görmek, sosyal hayatta yeni bir arkadaşla tanışmaya ya da var olan bir arkadaşlığın kişisel sebeplerden ötürü bitirilmesine yorulur.

Rüyada Müzeye Gitmek

Rüyada müzeye gitmek, akrabalar arasından değer verilen birisinin yaşadığı sıkıntıyı bölüşmeye, moral desteği vermeye ve sevgi göstermeye yorumlanır.

Rüyada Müze Eşyası Görmek

Rüyada müze eşyası görmek, rüyayı gören kişinin, eski adetlere, gelenek ve göreneklere bağlı biri olduğuna ve aile büyükleri tarafından övülüp takdir edildiğine delalet eder. Aynı zamanda, kişisel yetenek ve el becerilerinin gelişmesi için profesyonel destek alındığına işaret eder.

Rüyada Müze Bileti Görmek

Rüyada müze bileti görmek, rüya sahibinin, cebinden boş yere çıkan ya da bir aksilik sonucu kaybolan yüklü miktarda paraya delalet eder.

Rüyada Müze Görevlisi Görmek

Rüyada müze görevlisi görmek, sosyal aktivitelere katılmak için insanları teşvik eden ve insanların bu aktivitelerde etkin rol almasını sağlamaya çalışan arkadaşlara yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Müze Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. aysun (10 Ekim 2014 saat: 19:58)

    Ruyamda isyerinden hoslandigim arkadasim.olan musa ile.birlikte annem ve kiskardesim.de var.baska.tanimadigim insanlarda var.muzeye gezmeye gidiyorum baya katli.bir muze daha sonra muze.girevlisi bize.zeminnkati gezdirmek istiyo fakat zeminnkat isiksiz ve magara gibi daha cok ben ilk basta korkuyorum. Bundan. Gitmek.istemiyorum fakat musa gitmem konusunda israr ediyor ve gidiyoruz zeminkata karanlik yerden gecerken musa arkada kaliyo annemler onden gidiyor zemin uzerime.cokuyor kendim yuzustu yatar.vaziyette kaliyorm ve karsimdan elektronik ama orumcege benzeyen bi bocek geliyor uzerime dogru geliyo ve.ben tam.uzerime geldigimde sicrayarak uyaniyorum gercek.gibiydi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,