RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Müzik Aleti Çalmak

Rüyada müzik aleti çalmak, mutluluk ve sevinç anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının neşe ve keyif içinde geçeceğine, aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, rahatının yerinde olacağına, gerek maddi gerekse manevi anlamda huzur bulacağına ve hedeflerini gerçekleştirmek için ihtiyacı olan her şeye sahip olacağına rivayet edilir. Bu rüyayı gören kişi, sevdikleriyle birlikte güzel, uzun ve sağlıklı bir ömür geçirecektir diye tabir edilir.

Rüyada Çalgı Aleti Çalmak

Rüyada çalgı aleti çalmak, rüya sahibine müjdeli haberler verileceği anlamına gelir. Kişi, hiç beklemediği bir anda çok güzel olaylar yaşayacak, derdi kederi kalmayacak, yaşadığı mutluluk sayesinde hastalıkları da düzelecek demektir.

Rüyada Çalgı Sesi Duymak

Rüyada çalgı sesi duymak, maalesef gözyaşı olarak kabul edilir. Büyük bir acı yaşanacağına tabir edilir ve bu rüya uğursuzluk olarak değerlendirilir. Çok kötü bir olayın yaşanacağına ve insanların karalar bağlayacağına işaret eder.

Rüyada Gitar Çalmak

Rüyada gitar çalmak, özgüveni olmadığı için toplumda sesi çıkmayan, kendini hep geri planda tutan, utangaç ve mahcup bir kişinin yavaş yavaş dışa dönmeye başlayacağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına bu sayede yavaş yavaş başarıya giden yollara girmeyi başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Piyano Çalmak

Rüyasında piyano çaldığını gören kişi, kendisine geçmişte yaşadığı gönül kırıklıklarını ve aşk acısını unutturacak bir kişi ile tanışacak demektir. Bu defa aşta şanslı olmaya, şeytanın bacağını kırıp mutlu olmaya delalet eder. Rüya sahibi hak ettiği değeri göreceği bir kişi ile birliktelik yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Bağlama Çalmak

Rüyasında bağlama çaldığını gören kişi iyi kalpli ve alçakgönüllü olarak ifade edilir. Rüya sahibinin sevdikleri için yeri geldiğinde canını yeri geldiğinde de malını ortaya koyacak kadar yiğit olduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: