RuyaTabirleri.com

Rüyada Müzik Dinlemek

Rüyada müzik dinlemek, güzel sözler işitmeye ve hayırlı haberler almaya tabir edilir. Rüya sahibi uzaktaki yakınlarının mutluluk verici haberlerini alacak, yaptığı doğru ve güzel işler sayesinde de övüneceği sözler işitecek demektir. Rüyada müzik dinlemek, kişinin beklediği müjdeli haberi almasına delalet eder. Aynı zamanda işlerin, kazancın artacağı yönde ilerlemesine ve bereketli olmasına tabir edilir. Bu rüya, genel anlamı itibariyle keyif, eğlence ve huzur anlamına gelir.

Rüyada Müzik Duymak

Rüyada müzik duymak iki şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin sevdiği bir müziği duyması ya da kulağına hoş gelen bir müzik duyması, iç dünyasını güzelleştirecek olaylar yaşamasına yorulur. Bunun tam tersi ise yani rüya sahibini rahatsız edecek bir müzik duyması da başkalarının aklına uyarak adım atacağına ve sonra da tökezleyerek düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Şarkı Dinlemek

Rüyasında şarkı dinlediğini gören kişi acı haberler alacak ve kedere düşecektir. Rüya sahibi duyduğunda kendisini hıçkırıklara boğacak sözler işitebilir ya da haberler alabilir.

Rüyada Şarkı Söylemek

Rüyasında şarkı söylediğini gören kişi bir âlimden ilim ve irfan öğrenecek, öğrendiklerini de kendisinden sonrakilere aktarmak için gayret gösterecektir. Rüya sahibi neşeli ve hareketli bir şarkı söylüyorsa o halde kendini iyi hissedeceği sözler duyacak demektir.

Rüyada Şarkı Duymak

Rüyada hüzünlü bir şarkı duymak, mutsuz olmaya ve aksiliklerle karşılaşmaya tabir edilir. Dans ettirecek kadar eğlenceli bir şarkı duymak da rüya sahibinin alacağı iltifat olarak değerlendirilir.

Rüyada Şarkı Söyleyen Birini Görmek

Rüyada şarkı söyleyen birini görmek, rüya sahibi olan kişinin sohbetinden çok etkilendiği ve büyük keyif aldığı bir kişi ile bir araya gelerek uzun uzun o kişiyi dinlemesine ve huzurlu saatler geçirmesine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!