RuyaTabirleri.com

Rüyada Müzisyen Görmek

Rüyada müzisyen görmek, yaşamın en hareketli zamanlarında yani gençlik yıllarında yaşanacak heyecanlı, hareketli ve eğlenceli günlerin yerini ilerleyen yaşlarda daha sakin hatta can sıkacak ve mutsuz edecek kadar durgun ve sessiz günlerin alacağına alamet eder. Eğlence ve keyif içinde geçen günlerin gelecek yıllarda ve gelen her yeni yaşta daha açık bir deyimle yaşlılıkta aranacak oluşuna yorulur.

Rüyada Müzisyen Olduğunu Görmek

Gönül hoşluğuna, rahata, ferahlığa kavuşmaya, kötü günleri, gözyaşını, moralsiz ve isteksiz günleri geride bırakmaya, yaşama heyecanını geri kazandıracak hayırlı, güzel, müjdeli ve sürpriz gelişmeler yaşamaya, mutlu olmaya ve deyim yerindeyse gülmelere doymaya delalet eder.

Rüyada Ünlü Müzisyen Görmek

Sıkıntıların son bulacağına, hastalıkların biteceğine, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine yani kurtuluşun yakın olduğuna rivayet edilir. Çekilen zahmetin karşılığında elde edilecek olanakların, konforun, kolaylığın ve lüksün geçirilen kötü günlere değeceği anlamına gelir.

Rüyada Şarkıcı Görmek

Kötü halin biteceğine, kişinin iyi hale geleceğine, yalnızlığının ve çaresizliğinin kalmayacağına, Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada Şarkıcı Olmak

Hayırlı gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Fırsatların peşin sıra geleceğine, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, altın çağ denilecek kadar verimli ve güzel zamanların hüküm süreceğine yorulur.

Rüyada Gitar Çalan Birini Görmek

Bu iyi bir rüya değildir ve şerli, musibetli ve de uğursuz bir takım olayların yaşanacağı şeklinde tabir edilir. Hayır getirmeyecek, kişiyi sahip olduğu huzurundan, mutluluğundan, neşesinden, kısmetlerinden edecek, zarar etmesine, tehlikeye düşmesine neden olacak olayların yaşanacağına, kötü haberlerin alınacağına işaret eder ve talihsizlik olduğu yönünde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: