RuyaTabirleri.com

Rüyada Naftalin Görmek

Rüyada naftalin görmek, rüyayı gören kişiye geride kalmış kah iyi, kah kötü anıları çağrıştıracak olayların yaşanacağına, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına tabir edilir. Rüya sahibi için geride kalmış olsa da her zaman karşısına çıkacak bazı gerçeklerin varlığına alamet eder.

Rüyada Naftalin Kokusu Duymak

Rüyayı gören kişinin dünlerinde kalan ama onu çok etkilediği için bilinçaltından hiç çıkmayacak, ne yapsa da yüreğinde ve beyninde kalacak bazı olaylara işaret eder ve bu olayların bazılarının ona mutluluk bazılarının da acı verdiği anlamına gelir.

Rüyada Naftalin Yemek

Rüyayı gören kişinin yaşamında çalkantılara, tartışmalara, bölünmelere, ayrılıklara ve tatsız durumlara neden olacak bir takım melanetli durumların yaşanacağına alamet eder. Rüya sahibinin yasaklı, ayıplı ve kusurlu bir iş yapması nedeniyle toplumda küçük düşeceğine, yüzünün kızaracağına, deyim yerindeyse başının da öne eğileceğine rivayet edilir.

Rüyada Çamaşır Sodası Görmek

Rüyayı gören kişinin üzüntüsünden kurtulacağına, tüm kederinin uçup gideceğine, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine ve yüzünün de güleceğine tabir edilir.

Rüyada Sabun Görmek

Ferahlamaya, rahatlamaya, huzurlu olmaya, şifa bulmaya, gülmeye, eğlenmeye, derdi ve kederi de arkada bırakmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin hastalıklarının iyileşeceğine, problemlerinin çözüleceğine, yaşadığı tatsız, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına tabir edilir.

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyayı gören kişinin aşktan yana kısmetlerinin artacağı, özel hayatında güzel şeyler olacağı, bu nedenle yaşamına renk, tat ve heyecan geleceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin taliplerinin çoğalacağı anlamına gelir.

Rüyada Deterjan Görmek

Rüya sahibinin maddi ve manevi hiçbir sıkıntısı ve sorunu kalmayacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!