RuyaTabirleri.com

Rüyada Nalbur Görmek

Rüyada nalbur görmek, fiziksel güç harcanarak yapılacak bir işe girmeye yahut bu tip işlerde başarı elde etmeye yorumlanır. Meslek sahibi olmak ve yetenekli olunan işlerde eğitim görmek demektir. Oturulan evin içinde inşaat yapmaya ya da evde bazı yapısal değişikliklere gitmek suretiyle yoğun günler geçirmeye yorumlanır. Tadilat anlamına geldiği gibi, eski bir ev satın almaya da tabir edilir. Nalbur gören kişiler tarımla uğraşır ya da kendi bahçelerini düzenlerler. Genellikle ticaretle uğraşılacağına, kişinin ekmeğini kendi işini açarak kazanacağı anlamındadır. Zanaat sahibi biriyle evlenmek, el becerileri ile kazanç elde etmek, işten kaçmayan, sorumluluk sahibi bir eşe sahip olup rahat etmek demektir. Sözünün eri, kalender kişilikleri ile tanınanların geniş ve güvenilir bir çevreye dahil olacaklarına da yorulur.

Rüyada Nalbur Dükkanı Görmek

Zamanı boşa geçirmemek ve her anı değerlendirmek, ekonomik anlamda kendini rahatlatmak için ek iş seçenekleri aramak, el becerilerine yönelmek manasındadır. Rüya sahibinin çevresi ile ilişkilerinde daima dürüstlüğü ön planda tuttuğuna ve kimseyi yanıltmadığı gibi, herkes için güven veren biri haline geleceğine alamettir. Bereketli, bol kazanç elde etmeye, borçlardan kurtulmaya ve kendi evini satın almaya da yorumlanır.

Rüyada Nalburcu Görmek

Nalbur görmekle benzer şekilde yorumlanan rüya, alın teri ve bilek gücü ile elde edilen paranın ağız tadı ile yeneceğine, geleceğe yönelik maddi kaygıların işlerin iyi gitmesiyle ortadan kalkacağına delalettir. Mal sahibi olmak ya da var olan mallara yenilerini eklemek, zenginleşmek, yardımcılar tutmak, refah bir hayata kavuşmak manasındadır. Evlilikte gönül birliği sağlamak, sıhhatli olmak ve uzun yıllar yaşanılan hayat standardını koruyacak olmak anlamına gelir.

Rüyada Nalbur Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendi yeteneklerinin, sınırlarının farkında olan insanların ifadesidir. Kişi her konuda ne yapabileceğini, nerelerde başarılı ya da başarısız olacağını bildiği için hiçbir adımını boşa atmaz ve daima dikkatlidir. Özellikle kriz anlarında, sorunlarla karşılaşıldığında mutlaka mantıkla ve akılcı çözümler bulmak için uğraşıldığını, kendinden başkasına çok fazla güvenilmediğini de ortaya koyar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!