RuyaTabirleri.com

Rüyada Namaz Kılan Birini Görmek

Rüyada namaz kılan birini görmek, büyük mutluluk, sevinç, huzur ve heyecan yaşamaya rivayet edilir ve rüya sahibinin hayatı boyunca çok şanslı olacağına işaret eder. Hayırlara, iyiliklere ve güzelliklere delalet eder.

Rüyayı gören kişinin şükretmeyi unutmadan yaşayacağı kadar hayırlı bir hayatı olacağı, altından kalmayacağı hiçbir derde düşmeyeceği, büyük borçların altına girmeyeceği ve kurtulamayacağı kadar kötü hastalıklara tutulmayacağı ile tabir edilir.

Rüyada Namaz Kılan Kadın Görmek

Rüyada namaz kılan kadın görmek, tabir yerindeyse helal süt emmiş, namuslu, güzel huylu, ahlaklı ve güzel bir insanın varlığına işaret eder. Rüya sahibinin hayatındaki imanı tam, merhametli, yetenekli, dinde olgun ve anlayışlı bir kadına yorulur. Bu kişi rüya sahibinin annesi, ablası vs. olabilir. Eğer rüya sahibi erkekse bu kadın eşi de olabilir diye kabul edilir.

Rüyada Namaz Kılanı Görmek

Rüyada namaz kılanı görmek, ferahlıktır. Rüyayı gören kişinin keyfinin, ağız tadının ve neşesinin yerinde olacağı anlamına gelir. Geçim sıkıntılarının biteceğine, hayal kırıklıklarının, gönül yaralarının ve geçmişte yaşanan acıların unutulacağı, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada başkasının namaz kıldığını gören kişi, içgüdüleri kuvvetli ve temiz kalpli olan insan olarak tasvir edilir ve rüyayı gören kişinin inancının yüksek olması sayesinde bir takım şeylerin kendine önceden ayan olduğu yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kılmak kurtuluş olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, sevdikleri ile birlikte olacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine delalet eder. Tüm sıkıntıların biteceğine, çekilen zahmetin sona ereceğine, borçların kolayca ödeneceğine yorulur. Rüya sahibinin hayatında her şeyin istediği gibi olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!