RuyaTabirleri.com

Rüyada Namaz Kıldırmak

Rüyada namaz kıldırmak, rüya sahibinin dini bütün bir kişilik olmasıyla çevresinde örnek alınacağına delalet eder. Rüyada namaz kıldırdığını görmek, kişinin sevaplara aracı olması demektir. Kişinin bir yakını hayır işlerine girecektir ve bu olay rüya sahibi sayesinde gerçekleşecektir. Rüyada namaz kıldırmak, rüya sahibinin ruhen rahatlaması anlamına da gelmektedir. Kişi dini vazifelerini yerine getirecektir ve bu durum karşısında huzurlu olacaktır.

Rüyada İmamlık Yapmak

Rüyada imamlık yaptığını görmek, rüya sahibinin bir topluluğa iyi yolu göstereceğine delalet eder. Bu topluluk, rüya sahibinin arkadaş çevresi veya akrabaları olabilir. Rüya sahibi kişi, bir topluluğun düştüğü kararsızlığı gidecektir. Rüya sahibinin göstereceği bu yol, insanlara huzur ve mutluluk getirecektir. Rüyada imamlık yapmak, rüya sahibinin yol göstericiliği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kıldığını görmek, rüya sahibi için hayırlara vesile olacak olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüya namaz kılmak, pek çok açıdan hayırlıdır. Bu hayırlı olaylar, öncelikle rüya sahibinin hayırlı evlatlara kavuşması demektir. Evlatlar haricinde rüya sahibi yaptığı işlerden maddi ve manevi kazanç elde edecektir. Bu manevi kazanç, rüya sahibinin mutlu olmasına vesile olacaktır.

Rüyada Namaz Kılan Kadın Görmek

Rüyada namaz kılan kadın görülmesi, eğer bu namazı kılan kadının rüya sahibinin bir tanıdığı olması durumunda; güzel olarak yorumlanır. Rüya sahibinin arkadaş çevresi, ailesi ve akrabaları dini bütün insanlardan oluşmaktadır ve bu durum rüya sahibinin onlarla iyi anlaşmasına vesile olacaktır. Rüyada namaz kılan görmek, rüya sahibinin iyi bir çevreye sahip olduğuna delalet eder.

Rüyada Namaz Kılamamak

Rüyada namaz kılamadığını görmek, rüya sahibinin hayatında onu engelleyen şeyler olacağına delalet eder. Bu engelleyici unsurlar, rüya sahibine hem maddi hem de manevi anlamda zarar verecektir. Rüya sahibi arkadaş çevresini daha özenli bir şekilde seçmelidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!