RuyaTabirleri.com

Rüyada Namaza Durmak

Rüyada namaza durmak, çok güzel ve hayırlı rüyalar arasındadır. Doğru yolu bulmaya, geçmişe kalın bir çizgi çekilerek, her şeye yeniden başlanacağına, işlenen günahlar için Allah’a sığınıp, af dilemeye işarettir. İslami olarak, hak yolunda gitmeye karar verecek olan rüya sahibinin istediklerine kısa sürede kavuşacağına, ailesine karşı sorumluluklarını doğru şekilde yerine getireceğine, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına delalettir. Dargın olunan kişilerle barışmaya ve yeniden eskisi gibi kaynaşmaya, borçları olan kişilerin ellerine geçecek yüklü miktarda paraya, kişiye zarar veren kuruntulardan kurtulmaya ve feraha ermeye de yorumlanır. Namaza durduğunu gören kişiler yaşlı ise, hastalıksız bir ömür sürer. Hapis hayatı yaşayan veya tutuklu bulunan kişiler için tez zamanda özgürlüklerine yeniden kavuşacaklarının müjdesini verir.

Rüyada Cuma Namazına Durmak

İslami açıdan makbul bir mümin olunduğuna ve günahlardan arınmaya, Allah yolundan sapmadan, her zaman ahlaklı ve adaletli şekilde davranmaya tabir edilir. Kazandığı rızık için her gün şükretmeye, hastalıklardan azat olmaya, hakkını almaya ve miras yolu ile gelecek helal paraya yorulur. Geçmişte yaşanan bir hastalığın nüksetmesiyle sıkıntı çeken rüya sahibinin, sonrasında yeniden Allah’a şükrederek teselli bulacağına ve bir müddet sonrasında da tamamen iyileşeceğine yorumlanır.

Rüyada Bayram Namazına Durmak

Akrabalarla yaşanan miras kavgalarının veya mal, mülk ile ilgili sorunlu meselelerin çözüm bulacağına, borçlardan kurtulmaya ve Hac ibadetini yerine getirmeye, namaza başlamaya, ruhsal açıdan kişiyi rahatsız eden her türlü sıkıntıdan kurtulmaya, maddiyattan çok maneviyata yönelmeye işarettir. Kişinin ahiret hayatını düşünüp, ona göre yaşamaya çalışmasına ve iyi bir kul olmak için elinden gelen her şeyi yapacağına alamettir.

Rüyada Namaza Durmanın Psikolojik Yorumu

Genellikle ruhani açıdan yoğun duygular yaşayan, inançları ile araştırma yapan ve daha ideal bir hayat yaşamak için uğraş veren kişileri simgeler. Hem yaşamsal, hem de manevi anlamda tüm sorumluluklarını yerine getirmek istemenin işaretidir. Aileye verilen değerin, inancına sahip çıkmanın ve inandığı gibi yaşamak için mücadele verildiğinin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!