RuyaTabirleri.com

Rüyada Namazlık Görmek

Rüyada namazlık görmek, rüyayı gören kişinin, çok iyilik yapan, her düşenin elinden tutan ve herkes hakkında iyi konuşan bir kişi olması ile Allah katında çok sevildiğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, bütün hayatını değiştirecek, çok büyük bir mutluluğa boğulmasına vesile olan ve çok uzun bir zaman boyunca tatmadığı duygular tattıracak hayırlı ve namuslu bir kısmet ile dünyaevine gireceğine delalet eder.

Rüyada Namazlık ve Tesbih Görmek

Rüyayı gören kişinin, başına gelen kötü ve sıkıntılı olaylara karsı sessiz kalması, sürekli sabır göstermesi sayesinde iş hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk duyacağına ve yıllardır istediği bir bebeğe sahip olacağına alamet eder.

 Rüyada Namazlık Satın Almak

Çok hayırlı ve namuslu bir kısmet ile dünyaevine giren rüya sahibinin, çok büyük ve çok başarılı projelere yapacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu kazanç ile hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine ve uzun yıllar boyunca mutlu ve sağlıklı olarak yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Namazlık Almak

İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşayan rüya sahibinin, yıllardan beri hayalinde olan hayırlı bir kısmet ile evlenerek çok büyük bir mutluluk elde edeceğine, bu sayede yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Namazlık Hediye Etmek

Yakın zamanda yaşadığı bir sorundan ötürü çok kötü günler geçiren rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!