RuyaTabirleri.com

Rüyada Nane Görmek

Rüyada nane görmek, hem hayırlıdır hem de değildir. Bir yandan yaşamayı ifade ederken bir yandan da hayatın noktalanması olarak tabir edilir. Bir yandan keyif ve sefa anlamına gelirken bir yanda da mutsuz olmak şeklinde yorumlanır. Yani nane rüyası daha ziyade rüyanın niteliğine bağlı olarak tabir edilir. Rüyanın görülme şekline bağlı olarak iyiye, güzele, hayra, kısmete ve mutluluğa delalet edebileceği gibi kazaya, belaya, hastalığa ya da üzüntüye de işaret edebilir.

Rüyada Nane Yemek

Rüya sahibinin iş hayatına bir işveren olarak devam etmesine yani kendi işini kurup patron koltuğuna geçmesine yorulur. Kişi bundan sonra kendisi için çalışacak, zararı ve kayıpları için kendisinden başkasına hesap vermeyecek ve kendi kendinin patronu olacak demektir.

Rüyada Nane Koklamak

Rüyasında nane kokladığını gören kişinin, meslek hayatında kendisini ileriye götürecek bir adım atarak kariyerinde aşama kaydedeceği anlamına gelir. Bu durum da kişiyi daha nitelikli yapacaktır.

Rüyada Nane Kurutmak

Rüya sahibinin işini çok severek yaptığına ve karşılığını da aldığına delalet eder. Rüyada nane kurutmak işte başarı elde etmek, özel hayatta da mutluluğu yakalamak şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Yaş Nane Görmek

Rüya sahibinin herkes tarafından gıpta edilecek bir hayatının olacağına ve her zaman kısmetli olup, zaferler elde edeceğine işaret eder. Kişi işinde engel tanımayacak kadar çalışkan ve başarılıdır. Başarıları da iş dışındaki hayatına yansıyacak ve mutluluk getirecektir.

Rüyada Kurutulmuş Nane Görmek

Rüya sahibinin iyi geçimli ve yumuşak başlı olduğuna işaret eder. Kişi büyükle büyük, küçükle küçük olmasını bilecek kadar alçak gönüllüdür. Konuştuğunu ölçüp, tartar, bir söz söylemeden önce kimseyi kırmamak ve üzmemek için defalarca düşünür. Rüyada kurutulmuş nane görmek gerçek dostluklara delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!