RuyaTabirleri.com

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada nar ağacı görmek, ahlakı güzel ve inancı yüksek kişiye işaret eder. Bu kişi sadece kendi kasasını doldurmak peşinde olmayan eli bol, gönlü bol, çevresindekilere hayrı olan, yardımsever ve imanlı kimse olarak tasvir edilir. Hak yolunda pek çok hayır işi yapıp bunu ibadet olarak kabul eder. Rüyada nar ağacı görmek, bir yandan da zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Ağaçtan Nar Toplamak

Rüya sahibinin hayatıyla ilgili büyük bir değişiklik yapmaya karar vereceğine tabir edilir. Kişi çevresini değiştirmek isteyecek demektir. Monotonluktan sıkılan rüya sahibi kendisini iyi hissedeceği ve mutlu olacağı bir yere gidebilir.

Rüyada Nar Suyu İçmek

Rüyada nar suyu içmek iyi değildir, kavga ve gürültü anlamına gelir. Rüya sahibinin memnun olmadığı bir şeye itiraz ederek tatsızlık çıkmasına neden olabilir. Seslerin yükseleceği, huzurun kaçacağı bir ortama işaret eder.

Rüyada Nar Yemek

Rüyada nar yemek iki türlü tabir edilir. Tatlı, sulu ve kırmızı nar yemek iyi kimselerle karşılaşmaya ve dost olmaya, ekşi ve bozuk nar yemek de kötü kişilerle karşılaşıp onları dost sanarak onlarla arkadaşlık kurmaya delalet eder.

Rüyada Nar Ayıklamak

Rüyada nar ayıkladığını görmek büyük bir şans elde etmeye tabir edilir. Kişi eline geçen bu şansı kendi lehine kullanmayı başarırsa ileride maddi anlamda çok güçlü biri haline gelebilir.

Rüyada Nar Satın Almak

Rüyada nar satın almak, rüya sahibinin yakınlarıyla bir konuda görüş birliğine vararak ortaklaşa bir şey yapacaklarına yorulur.Yol anlamına gelir ve hep birlikte bir yola gitmeye tabir edilir.

Rüyada Nar Toplamak

Rüyada yetişmiş narları toplamak mutluluk, sağlık, bolluk ve neşe anlamına gelirken henüz olmamış küçük narları toplamak da sıkıntı, dert, gözyaşı olarak değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,